WizTool Tungsten Nipper kliešte Geoff Anderson

Vaša cena s DPH:
39,95 €
Cena bez DPH:
33,29 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 3005
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

WizTool Tungsten Nipper kliešte Geoff Anderson

WizTool Tungsten Nipper kliešte Geoff Anderson majú cvakacie čepele vyrobené z karbidu volfrámu čo im dodáva až 5x dlhšiu životnosť oproti bežným oceľovým kliešťom.


WizTool Tungsten Nipper kliešte Geoff Anderson

WizTool Tungsten Nipper kliešte disponujú vysoko presnými čepeľami, ktoré sú vyrobené z karbidu volfrámu. Strihanie bude zaručene hladké, presné a to všetko úplne bez námahy. Dvakrát väčšia tvrdosť ako oceľ krája siĺon, šnúru a nite pri viazaní mušiek bez vyvýjania vysokého tlaku. Karbid volfrámu má až 5x dlhšiu životnosť ako bežné oceľové kliešte.

Tvrdá chirurgická japonská nehrdzavejúca oceľ je vďaka vyváženému obsahu karbónu ideálna na výrobu jemných japonských nožov alebo chirurgických nástrojov. Kliešte Geoff Anderson sú ideálne pre použitie pre mnoho aplikácií súvisiacich s rybolovom, kde sa vyžaduje pevnosť ocele aj odolnosť proti korózii. Magnet zapadne presne do našich búnd Geoff Anderson Buteo jacket - zelenáGeoff Anderson Buteo jacket - šedáGeoff Anderson WS 6 alebo Geoff Anderson TSUBA 3. Pokiaľ nevlastnítne bundu Geoff Anderson, kliešte sú osadené magnetickou časťou na krúžku, ktorú môžete osadiť na akúkoľvek bundu, vestu, vak alebo tašku.

Dôvody ku kúpe WizTool Tungsten Nipper kliešte Geoff Anderson:

  • Hladké, presné strihanie
  • Hmotnosť len 39 gramov
  • Čepele vyrobené z karbidu volfrámu (5x dlhšia životnosť oproti bežnej oceli)
  • Telo vyrobené z Japonskej nehrdzavejúcej ocele
  • Magnetická koncovka
  • Univerzálne použitie pre všetky bundy

Značka Geoff Anderson ponúka taktiež ďalšie rybárske príslušenstvo: 

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu WizTool Tungsten Nipper kliešte Geoff Anderson

Prílohy k produktu WizTool Tungsten Nipper kliešte Geoff Anderson

Diskusia:

 

Navrch stránky