10 ročná záruka výrobcu na blank vášho nového prúta SPORTEX


Sme radi, že ste sa rozhodli zakúpiť tento špičkový rybársky prút vyrobený firmou SPORTEX Nemecko. Tento produkt bol vyrobený výhradne pre poskytovanie radosti a úspešného lovu a s potešením vám chceme poskytnúť 10 ročnú záruku na blank vášho nového prúta SPORTEX. Pre všetky ďalšie komponenty ako sú očká, sedlo navijáku a korok poskytujeme záruku podľa zákonov vo vašej krajine. Ak by aj tak nastalo akékoľvek poškodenie, prosím konraktujte predajcu a vyriešime to tak rýchlo, ako bude možné. Preto vás láskavo žiadame o registráciu vášho prúta použitím registračného kódu, ktorý je uvedený na prednej strane záručného listu na vašom novom prúte. Tento kód je unikátny registračný kód ktorý patrí k vášmu prútu a aktivuje 10 ročnú záruku na SPORTEX blank.

Pre "model" zadajte prosím kód na púzdre prúta (čierna visačka). Kód začína dvomi písmenami a 4-ciferným číslicovým kódom. Pre "Dátum nákupu" a "Obchodník" zadajte informácie z pokladničného bloku.

Registrácia vašej záruky bude aktivovaná iba ak všetky povinné polia (označené *) sú správne vyplnené. Ak áno, zaregistrujeme váš SPORTEX prút a pošleme vám potvrdzujúci email.

Pre registráciu klikni tu: SPORTEX prúty registrácia

Navrch stránky