Zašlite aj vy recenziu a odmeníme vás!


Ceníme si vaše referencie - zašlite nám vaše skúsenosti s produktami z nášho e-shopu - každú odpublikovanú recenziu odmeníme až 2x!
 

 

CHCEM ZASLAŤ RECENZIU

 

 

 

Recenzie

Nectar Plus je BOMBA!

Nectar Plus je BOMBA!

V sobotu popoludní som vybehol na pár hodín k vode odskúšať novú príchuť NECTAR PLUS. Ryby reagovali na tieto návnady skvelo. Bol som prekvapený z množstva záberov a pekných kapríkov. Bola to krásna a na úlovky bohatá sobota pri vode.
Pacifická Sardinka - nová účinná aróma na lov veľkých kaprov

Pacifická Sardinka - nová účinná aróma na lov veľkých kaprov

V uplynulom roku sme boli spolu s Mateuszom (pozn. Mateusz Mazur) na spoločnej rybačke, kde sme sa - v istom zmysle - zúčastnili výberu našich nových kaprových lahôdok (Tandem Baits).
Ako dopadla nová aróma Nectar Plus v teste?

Ako dopadla nová aróma Nectar Plus v teste?

V sobotu som vybehol na chvíľku k vode, keďže boli hlásené búrky a prehánky. Chcel som vyskúšať, ako budú ryby brať na novú arómu NECTAR PLUS od Crafty Catcher. 
Róbert Farkaš: Pop-upkám Tip Offs kapry neodolali

Róbert Farkaš: Pop-upkám Tip Offs kapry neodolali

Počas letných horúčav s teplotami viac ako 33 stupňov Celzia sa Róbert vybral na ryby. Jeho výbavu tvroili nástrahy Crafty Catcher, a to pop-upky Tip Offs, aróma Bubblegum a plávajúce peletky Zig Bites, príchuť Krill & Pellet. Samozrejme, nezabudol na prúty Sportex Advancer Carp 396cm, 3,75 lbs.

Keď čln na ryby tak... (recenzia)

Keď čln na ryby tak... (recenzia)

Už dlhšie obdobie som si chcel zaobstarať svoj prvý nafukovací čln. Pretože nemíňam peniaze bez rozmyslu, urobil som si prieskum trhu. Hľadal som dobrý pomer medzi použitým materiálom, kvalitou spracovania a cenou. Do oka mi padol čln od známej značky Sportex.
Pavol Pavlík: Sportex - geniálny čln, ktorý odporúčam

Pavol Pavlík: Sportex - geniálny čln, ktorý odporúčam

Na potulkách po Dunaji je mojím dlhodobým spoločníkom čln Sportex. Mám ho už asi štvrtú sezónu a je to úžasný pomocník pri love či už na rieke alebo stojatej vode.


 

Recenzie prútov Sportex

hodnotenia prútov sportex


Začiatky značky Sportex siahajú do roku 1949. Značka sa zrodila v nemeckom prístave Hamburg. Prvé prúty boli zo sklolaminátu, ale už onedlho Sportex ako prvý a jediný začal vyrábať prúty z uhlíkových vlákien. Nastal obrovský dopyt po Sportexe a viac ako 80% anglických kaprových prútov bolo vyrábaných z blanku Sportex. Príbeh značky Sportex je o najväčších rybách, legendárnych rybároch a o mechanickom čarodejníctve s najmodernejšími materiálmi ako kevlar, bór, zylon, ktoré sú bežné vo Formule 1, v kozmických lodiach a raketoplánoch. Doslova revolúciu spôsobil novovyvinutý materiál grafén!

​​​​​​​Príbehy, výsledky a hodnotenia, skúsenosti a recenzie prútov Sportex »»»

Navrch stránky