Formulár Jesenná súťaž o prút Sportex

Zašlite nám Vašu recenziu na naše produkty a pomôžte aj druhým správne sa rozhodnúť pri výbere rybárskeho náčinia. Naviac, každú odpublikovanú recenziu odmeňujeme :)

POZOR! Informácie o získaní vašich odmien vám zašleme na e-mailovú adresu, ktorú zadávate vo formulári. Prosím, skontrolujte si po odpublikovaní vašej recenzie na našom webe  svoju e-mailovú schránku. Inak vám odmeny prepadnú.

verify

Stlačením tlačítka dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania osobných údajov. Osobné údaje sú spracované v súlade s Nariadením EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov /GDPR/ a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 10 rokov. Tento súhlas môžete kedykoľvek zrušiť.O svojich právach pri ochrane osobných údajov sa dočítate v záložke “Ochrana osobných údajov”. Odoslaním formulára a priložených dokumentov súhlasíte s použitím fotografií a videí na reklamné aktivity firmy Sports s.r.o. Materiály môžu byť súčasne poskytnuté aj tretím osobám, ako relácia Rybárska Televízia.

* Tento údaj je povinný

Odoslaním fotografií a audio-vizuálnych záznamov prehlasujete, že osoby na nich zaznamenané súhlasili s publikovaním fotografií a audio-vizuálnych záznamov.
Navrch stránky