Sportex oslavuje 70-ročné jubileum!

hodnotenia prútov sportex


Začiatky značky Sportex siahajú do roku 1949.  Značka sa zrodila v nemeckom prístave Hamburg. Prvé prúty boli zo sklolaminátu, ale už onedlho Sportex ako prvý a jediný začal vyrábať prúty z uhlíkových vlákien. Odvtedy už uplynulo viac ako 70 rokov a značka Sportex sa stala synonymom kvality medzi rybármi na celom svete.  

Prečítajte si hodnotenia a skúsenosti slovenských a českých rybárov s prútmi Sportex »»» 


 

sportex tour česko-slovensko 2019


SPORTEX TOUR ČESKO-SLOVENSKO 2019

Rok 2019 bude výnimočný - 70 rokov SPORTEX-u si zaslúži veľkolepú oslavu. Už čoskoro sa dozviete viac - prezradíme len, že aj v roku 2019 navštívime s prútmi Sportex viacero miest v Slovenskej aj Českej republike.


Viac informácií

 


 

sportex recenzie

Zašlite nám recenziu na prúty Sportex a odmeníme vás!
 

Už veľa rybárov nám zaslalo svoje skúsenosti s prútmi Sportex. Máte aj vy udice tejto nemeckej značky? Neváhajte a zašlite nám vaše skúsenosti a pomôžte ďalším rybárom pri rozhodovaní sa. Naviac, vaše recenzie odmeníme.

Viac informácií

 


 

mikina sportex
 

SÚŤAŽ o 3 mikiny Sportex

Máte Sportex prút? Tak sem s ním. Hľadáme nielen najstarší Sportex prút, ale troch z vás, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti so Sportex-om odmeníme mikinou Sportex!
 

Viac informácií

 


 

Sportex - už 70 rokov spájame vášeň s pokrokovou technológiou

Prúty SPORTEX vzbudili a neustále vzbudzujú záujem medzi generáciami rybárov kvôli neuveriteľne dlhej životnosti a ich spoľahlivosti v náročných situáciách. SPORTEX si potrpí na neustálom výskume nových materiálov a materiálových kombinácií, pričom žiadny iný výrobca nevyužíva takú širokú škálu materiálov pre výrobu prútov. SPORTEX je tu už viac ako 70 rokov!

 

Užitočné linky
 

História značky Sportex

Vaše hodnotenia a skúsenosti s prútmi Sportex

Zašlite recenziu na prúty Sportex

Sportex Tour Česko-Slovensko 2019

Sportex Tour Česko-Slovensko 2018

Ponuka prútov Sportex

Navrch stránky