mikina sportex
 

SÚŤAŽ o 3 mikiny Sportex

Máte Sportex prút? Tak sem s ním. Hľadáme nielen najstarší Sportex prút, ale troch z vás, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti so Sportex-om odmeníme mikinou Sportex!
 

Viac informácií

 


 

sportex tour česko-slovensko 2019


SPORTEX TOUR ČESKO-SLOVENSKO 2019

Rok 2019 bude výnimočný - 70 rokov SPORTEX-u si zaslúži veľkolepú oslavu. Už čoskoro sa dozviete viac - prezradíme len, že aj v roku 2019 navštívime s prútmi Sportex viacero miest v Slovenskej aj Českej republike.


Viac informácií

 


 

Zašlite nám recenziu na prúty Sportex a odmeníme vás!
 

Už veľa rybárov nám zaslalo svoje skúsenosti s prútmi Sportex. Máte aj vy udice tejto nemeckej značky? Neváhajte a zašlite nám vaše skúsenosti a pomôžte ďalším rybárom pri rozhodovaní sa. Naviac, vaše recenzie odmeníme.

Viac informácií

 


 

 

Články
Lov kapra, lov na prívlač, lov sumca si vyžaduje kvalitné prúty. Ak Vás zaujímajú recenzie na prúty pozrite si recenzie rybárov a ich názor na rybárske prúty
Česko-Slovenská Sportex tour 2018

Česko-Slovenská Sportex tour 2018

Od začiatku sezóny 2018 sa na Slovensku a v Českej republike uskutočnilo 14 predvádzacích akcií SPORTEX! Desiatky rybárov testovalo kvalitu 16 prútov SPORTEX aj v dohodoch. Najdlhší hod mal až 169m!

Prúty SPORTEX - VN Dešná u Jemnice (ČR)

Prúty SPORTEX - VN Dešná u Jemnice (ČR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme spolu s vami prúty Sportex! Na VN Dešná u Jemnice sa v rámci kaprárskych pretekoch Lastia Cup Dešna 2018 uskutočnilo aj verejné testovanie udíc SPORTEX pod záštitou rybárskej predajne Rybářské centrum Olomouc.

Prúty SPORTEX - Komjatice (SR)

Prúty SPORTEX - Komjatice (SR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme spolu s vami prúty Sportex! V spolupráci s rybárskou predajňou Rybárstvo Slnečnica sme vám umožnili zahádzať a odskúšať prúty Sportex na rybníku Komjatice!

Prúty SPORTEX - Tovačov (ČR)

Prúty SPORTEX - Tovačov (ČR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme prúty Sportex! V spolupráci s rybárskou predajňou Rybářske Centrum v Olomouci sme v apríli zorganizovali stretnutie kaprárov pri Tovačovskom rybníku na strednej Morave.  Aj tu sme spolu s vami hádzali kaprárskymi prútmi nemeckej značky SPORTEX!

Prúty SPORTEX - Luhačovice (ČR)

Prúty SPORTEX - Luhačovice (ČR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme spolu s vami prúty Sportex! Rybári hádzali a skúšali udice Sportex aj v juhomoravskom mestečku Luhačovice. Akciu zastrešovala rybárska predajňa Rybárske potreby U Zlaté Štiky. Pozrite sa, ako to tam prebiehalo.

Sportex udice - príďte, zahádžte, otestujte

Sportex udice - príďte, zahádžte, otestujte

Jedinečná ponuka! Odskúšajte a zahádžte si prútmi SPORTEX na zážitkami nabitých rybárskych stretnutiach! Viac ako 15 rôznych udíc na lov kapra, ultra ľahkú až ťažkú prívlač či na morský rybolov - môžete si priniesť vlastný navijak a vytvoriť tak ideálnu zostavu s prútom Sportex!

Navrch stránky