Testy a recenzie SPORTEX prútov

Lov kapra, lov na prívlač, lov sumca si vyžaduje kvalitné prúty. Ak Vás zaujímajú recenzie na prúty pozrite si recenzie rybárov a ich názor na rybárske prúty
Česko-Slovenská Sportex tour 2018

Česko-Slovenská Sportex tour 2018

Od začiatku sezóny 2018 sa na Slovensku a v Českej republike uskutočnilo 14 predvádzacích akcií SPORTEX! Desiatky rybárov testovalo kvalitu 16 prútov SPORTEX aj v dohodoch. Najdlhší hod mal až 169m!

Prúty SPORTEX - Kyjovice (ČR)

Prúty SPORTEX - Kyjovice (ČR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme spolu s vami prúty Sportex! Ďalšia úspešná akcia s prútmi Sportex sa uskutočnila v Kyjovicích na podujatí Arizona Day, organizovanej v spolupráci s rybárskou predajňou JM Fish, v obci Kyjovice neďaleko Ostravy. 

Prúty SPORTEX - VN Dešná u Jemnice (ČR)

Prúty SPORTEX - VN Dešná u Jemnice (ČR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme spolu s vami prúty Sportex! Na VN Dešná u Jemnice sa v rámci kaprárskych pretekoch Lastia Cup Dešna 2018 uskutočnilo aj verejné testovanie udíc SPORTEX pod záštitou rybárskej predajne Rybářské centrum Olomouc.

Prúty SPORTEX - Komjatice (SR)

Prúty SPORTEX - Komjatice (SR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme spolu s vami prúty Sportex! V spolupráci s rybárskou predajňou Rybárstvo Slnečnica sme vám umožnili zahádzať a odskúšať prúty Sportex na rybníku Komjatice!

Prúty SPORTEX - Tovačov (ČR)

Prúty SPORTEX - Tovačov (ČR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme prúty Sportex! V spolupráci s rybárskou predajňou Rybářske Centrum v Olomouci sme v apríli zorganizovali stretnutie kaprárov pri Tovačovskom rybníku na strednej Morave.  Aj tu sme spolu s vami hádzali kaprárskymi prútmi nemeckej značky SPORTEX!

Prúty SPORTEX - Luhačovice (ČR)

Prúty SPORTEX - Luhačovice (ČR)

Na Slovensku, v Čechách i na Morave testujeme spolu s vami prúty Sportex! Rybári hádzali a skúšali udice Sportex aj v juhomoravskom mestečku Luhačovice. Akciu zastrešovala rybárska predajňa Rybárske potreby U Zlaté Štiky. Pozrite sa, ako to tam prebiehalo.

Sportex udice - príďte, zahádžte, otestujte

Sportex udice - príďte, zahádžte, otestujte

Jedinečná ponuka! Odskúšajte a zahádžte si prútmi SPORTEX na zážitkami nabitých rybárskych stretnutiach! Viac ako 15 rôznych udíc na lov kapra, ultra ľahkú až ťažkú prívlač či na morský rybolov - môžete si priniesť vlastný navijak a vytvoriť tak ideálnu zostavu s prútom Sportex!

Recenzia: SPORTEX Black Arrow

Recenzia: SPORTEX Black Arrow

Prívlačiar Paľo Pački Pavlík sa podelil o svoje osobné poznatky s prívlačovým prútom Sportex Black Arrow 315/30g. 

SÚŤAŽ: Hľadáme najstaršie Sportex udice

SÚŤAŽ: Hľadáme najstaršie Sportex udice

Máte staručký Sportex prút? Pošlite nám Vašu fotografiu udice Sportex a získajte odmenu.

Strážca rozumného nákupu: Dôležitým parametrom je akcia prútu

Strážca rozumného nákupu: Dôležitým parametrom je akcia prútu

Bežné značky rybárskych prútov väčšinou neriešia akciu prútu. Dokonca ani veľa rybárov sa pri kúpe prútu nezamýšľa nad touto veľmi dôležitou vecou. Preto často po prvých rybačkách prichádza sklamanie. Vypínajú sa mi ryby, necítim rybu pri zdolávaní, vždy odtrhnem peknú rybu, nedokážem nahodiť tam, kam potrebujem...

Martin Vondra: Má zkušenost s prutem Sportex Absolut

Martin Vondra: Má zkušenost s prutem Sportex Absolut

Již 4 - 5 let vlastním prut Sportex Absolut - model v délce 210cm s vrhací zátěží 10-30g. Ze své, dá se říct mnohaleté zkušenosti, již vím, že z vody se pomocí tohoto prutu dá vytáhnout cokoliv - od dřevěné klády, sumcových zátěží na ukotvení bójky, chomáče přervaných silonu až po opravdu kapitální úlovky ryb.

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX  Absolut

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX Absolut

POZRITE SI VIDEO: Prívlačový prút SPORTEX ABSOLUT predstavuje absolútny vrchol od tohto nemeckého výrobcu. Udice Absolut sú nesmierne ľahké, rýchle, citlivé a extrémne silné. Poskytujú možnosť viesť perfektne nástrahu, citlivo rozpoznať záber, rýchlo zaseknúť a hádzať ohromne ďaleko. Vo vodách Dunaja ich odskúšal prívlačiar Andrej Biro zo SPORTEX TEAM SLOVAKIA.

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX  Hydra Speed

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX Hydra Speed

POZRITE SI VIDEO: Prívlačové udice SPORTEX vám predstaví prívlačiar Andrej Biro zo SPORTEX TEAM SLOVAKIA. Tentoraz sa pozrieme na prívlačový prút SPORTEX HYDRA SPEED. Jedná sa o univerzálny prút, ktorý možno použiť na spinning, jiging alebo troling. Extémne ľahký blank, vyrobený z uhlíkových vlákien, dáva týmto udiciam výnimočnú rýchlosť a akciu. Vďaka vlastnostiam blanku je nahadzovanie umelých aj prírodných návnad veľmi presné a aj ten najmenší záber pocítite priamo v rukoväti. Vyváženosť a ľahkosť prútu znamená nekonečné množstvo hodín lovu bez únavy. Prút je vybavený najkvalitnejšími SIC očkami, kvalitnou rukoväťou a sedlo navijaku FUJI perfektne dopĺňa tento prémiový prút. 

 

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX  Nova Twitch

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX Nova Twitch

POZRITE SI VIDEO: Prívlačové udice SPORTEX vám predstaví prívlačiar Andrej Biro zo SPORTEX TEAM SLOVAKIA. Tentoraz sa pozrieme na prívlačový prút SPORTEX NOVA TWITCH. Jedná sa o extrémne ľahký prívlačový prút na dravce so stredne rýchlou akciou. Prút je vyrobený z vysoko kvalitného karbónu z Japonska a aj ten najmenší záber sa dokonale prenáša do rukoväte. Prút určený pre moderný rybolov a rybára, ktorý si vie vychutnať adrenalínovú rybačku. 
Každý dobrý rybár vie, že nevyhnutným úspechom pri rybačke je kvalitný prút, na ktorý sa môže spoľahnúť pri nahadzovaní, vedení nástrahy i samotnom zdolávaní ryby. Spoľahnite sa aj vy pri love dravcov na nemecké udice SPORTEX. 

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT FireBall

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT FireBall

POZRITE SI VIDEO: Prút SPORTEX TURBO CAT FIREBALL bol špeciálne navrhnutý pre moderné Fireball rybárčenie. Zvláštna pozornosť bola venovaná vyváženiu a ľahkosti prútu, takže na rybačke môžete stráviť dlhé hodiny bez únavy. Špička je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálne vedenie návnady. Semi - parabolický blank má v rezerve dostatok energie, aby zdolal aj veľkú rybu. Toto všetko je doplnené ergonomicky tvarovanou delenou prednou rukoväťou, ktorá dodáva predstavovanej udici lepšie využitie pri zdolávaní ryby. Sumčiarske udice SPORTEX TURBO CAT FIREBALL recenzoval Andrej Biro zo SPORTEX Team Slovakia.

Navrch stránky