Testy a recenzie SPORTEX prútov

Lov kapra, lov na prívlač, lov sumca si vyžaduje kvalitné prúty. Ak Vás zaujímajú recenzie na prúty pozrite si recenzie rybárov a ich názor na rybárske prúty
Recenzia: SPORTEX Black Arrow

Recenzia: SPORTEX Black Arrow

Prívlačiar Paľo Pački Pavlík sa podelil o svoje osobné poznatky s prívlačovým prútom Sportex Black Arrow 315/30g. 

SÚŤAŽ: Hľadáme najstaršie Sportex udice

SÚŤAŽ: Hľadáme najstaršie Sportex udice

Máte staručký Sportex prút? Pošlite nám Vašu fotografiu udice Sportex a získajte odmenu.

Strážca rozumného nákupu: Dôležitým parametrom je akcia prútu

Strážca rozumného nákupu: Dôležitým parametrom je akcia prútu

Bežné značky rybárskych prútov väčšinou neriešia akciu prútu. Dokonca ani veľa rybárov sa pri kúpe prútu nezamýšľa nad touto veľmi dôležitou vecou. Preto často po prvých rybačkách prichádza sklamanie. Vypínajú sa mi ryby, necítim rybu pri zdolávaní, vždy odtrhnem peknú rybu, nedokážem nahodiť tam, kam potrebujem...

Martin Vondra: Má zkušenost s prutem Sportex Absolut

Martin Vondra: Má zkušenost s prutem Sportex Absolut

Již 4 - 5 let vlastním prut Sportex Absolut - model v délce 210cm s vrhací zátěží 10-30g. Ze své, dá se říct mnohaleté zkušenosti, již vím, že z vody se pomocí tohoto prutu dá vytáhnout cokoliv - od dřevěné klády, sumcových zátěží na ukotvení bójky, chomáče přervaných silonu až po opravdu kapitální úlovky ryb.

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX  Absolut

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX Absolut

POZRITE SI VIDEO: Prívlačový prút SPORTEX ABSOLUT predstavuje absolútny vrchol od tohto nemeckého výrobcu. Udice Absolut sú nesmierne ľahké, rýchle, citlivé a extrémne silné. Poskytujú možnosť viesť perfektne nástrahu, citlivo rozpoznať záber, rýchlo zaseknúť a hádzať ohromne ďaleko. Vo vodách Dunaja ich odskúšal prívlačiar Andrej Biro zo SPORTEX TEAM SLOVAKIA.

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX  Hydra Speed

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX Hydra Speed

POZRITE SI VIDEO: Prívlačové udice SPORTEX vám predstaví prívlačiar Andrej Biro zo SPORTEX TEAM SLOVAKIA. Tentoraz sa pozrieme na prívlačový prút SPORTEX HYDRA SPEED. Jedná sa o univerzálny prút, ktorý možno použiť na spinning, jiging alebo troling. Extémne ľahký blank, vyrobený z uhlíkových vlákien, dáva týmto udiciam výnimočnú rýchlosť a akciu. Vďaka vlastnostiam blanku je nahadzovanie umelých aj prírodných návnad veľmi presné a aj ten najmenší záber pocítite priamo v rukoväti. Vyváženosť a ľahkosť prútu znamená nekonečné množstvo hodín lovu bez únavy. Prút je vybavený najkvalitnejšími SIC očkami, kvalitnou rukoväťou a sedlo navijaku FUJI perfektne dopĺňa tento prémiový prút. 

 

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX  Nova Twitch

VIDEORECENZIA: Prívlačové prúty SPORTEX Nova Twitch

POZRITE SI VIDEO: Prívlačové udice SPORTEX vám predstaví prívlačiar Andrej Biro zo SPORTEX TEAM SLOVAKIA. Tentoraz sa pozrieme na prívlačový prút SPORTEX NOVA TWITCH. Jedná sa o extrémne ľahký prívlačový prút na dravce so stredne rýchlou akciou. Prút je vyrobený z vysoko kvalitného karbónu z Japonska a aj ten najmenší záber sa dokonale prenáša do rukoväte. Prút určený pre moderný rybolov a rybára, ktorý si vie vychutnať adrenalínovú rybačku. 
Každý dobrý rybár vie, že nevyhnutným úspechom pri rybačke je kvalitný prút, na ktorý sa môže spoľahnúť pri nahadzovaní, vedení nástrahy i samotnom zdolávaní ryby. Spoľahnite sa aj vy pri love dravcov na nemecké udice SPORTEX. 

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT FireBall

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT FireBall

POZRITE SI VIDEO: Prút SPORTEX TURBO CAT FIREBALL bol špeciálne navrhnutý pre moderné Fireball rybárčenie. Zvláštna pozornosť bola venovaná vyváženiu a ľahkosti prútu, takže na rybačke môžete stráviť dlhé hodiny bez únavy. Špička je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálne vedenie návnady. Semi - parabolický blank má v rezerve dostatok energie, aby zdolal aj veľkú rybu. Toto všetko je doplnené ergonomicky tvarovanou delenou prednou rukoväťou, ktorá dodáva predstavovanej udici lepšie využitie pri zdolávaní ryby. Sumčiarske udice SPORTEX TURBO CAT FIREBALL recenzoval Andrej Biro zo SPORTEX Team Slovakia.

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT SPIN

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT SPIN

POZRITE SI VIDEO: Pre mnohých rybárov je tým najlákavejším úlovkom v našich končinách sumec. Pri jeho zdolávaní  je nevyhnutné oprieť sa o kvalitný sumcový prút. Sumčiar Andrej Biro odskúšal mnohé sumčiarske prúty, no najviac sa mu osvedčili sumcové udice SPORTEX, ktoré otestoval na Dunaji. Tentoraz sa pozrieme na sériu prútov SPORTEX TURBO CAT SPIN, určenú na zdolávanie veľkých sumcov.

VIDEORECENZIA: Morské prúty SPORTEX JOLOKIA PILK

VIDEORECENZIA: Morské prúty SPORTEX JOLOKIA PILK

POZRITE SI VIDEO: Obľubujete morský rybolov a hľadáte ten správny prút na more? Odporúčame morské prúty série SPORTEX JOLOKIA. Prívlačiar Andrej Biro zo SPORTEX TEAM-u SLOVAKIA otestoval udice na more SPORTEX JOLOKIA PILK. Tie boli špeciálne dizajnované na lov tresiek, čiernych tresiek a ďalších morských predátorov. 

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT BOJE

VIDEORECENZIA: Udice na sumca SPORTEX TURBO CAT BOJE

POZRITE SI VIDEO: Pre mnohých rybárov je tým najlákavejším úlovkom v našich končinách sumec. Pri jeho zdolávaní  je nevyhnutné oprieť sa o kvalitný sumcový prút. Sumčiar Andrej Biro odskúšal mnohé sumčiarske prúty, no najviac sa mu osvedčili sumcové udice SPORTEX, ktoré otestoval na Dunaji.

Sportex Black Arrow - Rudolf Greguš

Sportex Black Arrow - Rudolf Greguš

Som vlastníkom udice značky SPORTEX, model Black Arrow 15-28g. Odkedy mám tento prút nezoberiem do rúk iný. Prút som kúpil na rybárskej výstave a jednoducho chcem povedať, že rybárske výstavy sú výborné akcie na nákup príslušenstva, ale aj na výmenu informácií a skúseností medzi priaznivcami Petrovho cechu. Moje kroky budú viesť jedine k značke SPORTEX. Prút mám prevedený v rôznych situáciách, nikdy nesklamal a dokáže doslova oživiť nástrahy. Vrelo odporúčam! 😃

Sportex Competition Carp - Soňa Predná

Sportex Competition Carp - Soňa Predná

Pred dvomi rokmi som sa rozhodla kúpiť kaprové prúty Sportex Competition Carp, keďže som počula na túto značku len dobré odozvy. Pretože som už aj predtým chytávala na kaprové prúty dĺžky 3,6m a 3lb, rozhodla som sa tieto hodnoty nemeniť a zakúpiť si prúty Sportex Competition Carp 2-dielne. 

Sportex Catapult Carp - Ján Zselenák

Sportex Catapult Carp - Ján Zselenák

Značke Sportex som verný doteraz. Už pred 20 rokmi som začal navštevovať vody, kde som potreboval svoju montáž dostať aj na väčšie vzdialenosti. Voľba padla na Sportex Catapult 12 ft. 3,25 lb. Dôvera v značke, jednoduchý, ale pekný dizajn, tenký blank a v neposlednom rade prijateľná cena boli dôvodmi môjho rozhodnutia.

Videorecenzia: Udice na lov kapra Sportex Specimen NXT  Carp

Videorecenzia: Udice na lov kapra Sportex Specimen NXT Carp

POZRITE SI VIDEO: O kvalite prútov SPORTEX nemožno pochybovať, toto tvrdenie podporili viacerí majitelia udíc tejto prestížnej značky. Spoznajte jedinečnosť kaprových prútov SPORTEX z recenzií rybárov, ktorí sa pri love kapra spoliehajú výhradne na udice SPORTEX. Pozrime sa na ich hodnotenia kaprárskych prútov Sportex Specimen NXT Carp.

Navrch stránky