Rybárske potreby velkosklad SPORTS efektívne využívanie dostupných informácii o produkte

U produktov, ktoré majú rôzne "varianty" je potrebné kliknúť do modrého poľa a vybrať si odpovedajúcu farbu gumennej umelej nástrahy (hrúbku vlasca, veľkosť oblečenia,...). V závislosti od vybratého variantu sa mení cena, ale aj dostupnosť tovaru. Neznamená ak je v dostupnosti 8 dní od objednania  (viď obrázok hore), že táto dostupnosť platí pre všetky varianty. 
Ukážka "variantov" pre gumenné nástrahy Relax. Každá gumenná nástraha má iný čas dodania. relax Ohio farba 1601 je skladom, napriek tomu že farba 1608 skladom nebola - je vypredaná v danom časovom okamihu a naskorší termín dodania je 8 dní od objednania.
Taktiež gumenná nástraha ktorá je momentálne skladom (farba 1609). Efektívnym využívaním informácii z webu sa skracujú dodacie časy a tým sa zvyšuje efektívne dodanie kompletného objednaného tovaru.
Súvisiace produkty:
U niektorých produktov sa na stránkach rybárskeho veľkoobchodu  www.sports.sk objavili "súvisiace produkty". Súvisiace produkty odkazujú na produkty s ktorými hlavný produkt úzko súvisí. Uvedená funkcia Vám pomôže ľahšie naisť príslušenstvo k daným produktom, náhradné diely,...
FOTO
predstavuje fotogalériu k produktu. Ide o obrázky detailov, použitia z praxe,...
TABUĽKY:
Zdroj detailných technickýcj parametrov, napríklad pre člny je to nosnosť, priemer plavákov, počet komôr,... u voblerov potápavosť, hmotnosť, dĺžka,...
Upozornenie: nakoľko veľkoobchod SPORTS má v sortimente viac ako 20 000 položiek negarantuje 100% aktuálnosť údajov. Web www.sports.sk je aktualizovaný každých 24 hodín. Takže skladové zásoby sa môžu minimálnej miere líšiť od zobrazených na www.sports.sk.

 

Navrch stránky