Doprava a platba

Platobné podmienky a doprava pre rybársky e-shop www.SPORTS.sk (rybársky internetový on line shop) :

4.1. Ceny uvedené na e-shope www.SPORTS.sk sú platné odo dňa ich zverejnenia a strácajú platnosť dňom aktualizácie a zverejnením nových cien.

4.2. Všetky ceny výrobkov online shope sú uvedené s DPH.

4.3. Tovar bude odoslaný formou dobierky, prostredníctvom UPS, Slovenskej pošty. Po predchádzajúcej dohode je možný odber na predfaktúru. V takomto prípade bude tovar odoslaný zákazníkovi po uhradení predfaktúry na účet predávajúceho.

4.4. Pri zasielaní tovaru na dobierku bude objednaný tovar odoslaný na adresu uvedenú kupujúcim a ten ju zaplatí až pri jeho prevzatí.

4.5. DOPRAVA TOVARU:

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

MALOOBCHODNÝ odber: v prípade posielania tovaru prostredníctvom:

 • kuriera UPS Slovensko bude kupujúcemu tovar doručený (počas pracovných dní) do 24 hodín a k cene tovaru mu bude pripočítaný paušálny poplatok vo výške:
   
  Objednávka v hodnote s DPH: Poštovné s DPH poznámka:
  nad 39 € balík do 15 kg: ZDARMA Balík nad 15kg: 9,95 Eur
  od 0 - 39 € do 15 kg: 4,50 Balík nad 15kg: 9,95 Eur

  Služba UPS Vám tovar doručí priamo k Vám. Pri zásielkách do zahraničia účtujeme poštovné od 9.96 EUR. V prípade nadrozmerných zásielok nad 25kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim.
 • Slovenskej pošty bude kupujúcemu k cene tovaru pripočítané paušálne poštovné vo výške 6,90 Eur. V prípade nadrozmerných zásielok nad 25kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim. Ako bonus pri objednávke nad 75 EUR je poštovné zdarma. Po dohode so zákazníkom vieme zabezpečiť aj inú formu dodávky tovaru.

----------------------------------------------------------------
VEĽKOOBCHODNÝ odber: v prípade posielania tovaru prostredníctvom:

 • kuriera UPS bude kupujúcemu tovar doručený (počas pracovných dní) do 24 hodín od vyexpedovania. Služba UPS Vám tovar doručí priamo k Vám. V prípade nadrozmerných zásielok nad 25kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim.

K cene tovaru mu bude pripočítaný paušálny poplatok vo výške:

Objednávka s DPH: Poštovné s DPH iná hmotnosť
nad 180 € balík do 15 kg: ZDARMA Balík nad 15kg: 9,95 Eur
od 0 - 180 € do 15 kg: 6 Balík nad 15kg: 9,95 Eur
 • Slovenská pošta bude kupujúcemu k cene tovaru pripočítané paušálne poštovné vo výške 6,90 Eur k objednávkam s hmotnosťou do 10 kg, 9,95 Eur nad 10kg.

Ako bonus pri objednávke nad 180 EUR je poštovné zdarma. Po dohode so zákazníkom vieme zabezpečiť aj inú formu dodávky tovaru.

ČESKÁ REPUBLIKA (MALOOBCHODNÝ aj VEĽKOOBCHODNÝ odber)

 • kurier UPS bude kupujúcemu tovar doručený počas 2-3 pracovných dní (od vyexpedovania). Kuriér Vám tovar doručí priamo k Vám. V prípade nadrozmerných zásielok nad 15kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim.
Objednávka s DPH: Poštovné s DPH poznámka
nad 75€ balík do 15 kg: ZDARMA nad 15kg individuálne
od 0 - 75€ do 15 kg: 7,50 nad 15kg individuálne

V prípade nadrozmerných zásielok nad 15kg je paušálny poplatok dojednaný individuálne telefonicky s kupujúcim.
a k cene tovaru mu bude pripočítaný paušálny poplatok vo výške .

 • Česká pošta bude kupujúcemu k cene tovaru pripočítané paušálne poštovné vo výške 15,90€ k objednávkam s hmotnosťou nižšou ako 1 kg, 18,90€ do 5 kg.

Ako bonus pri objednávke rovnej alebo väčšej 75€ je poštovné zdarma. Po dohode so zákazníkom vieme zabezpečiť aj inú formu dodávky tovaru.

4.6. Spolu s tovarom je kupujúcemu doručená aj faktúra (daňový doklad), ktorá môže slúžiť v niektorých prípadoch zároveň aj ako záručný list.

5.0. Osobný odber neposkytujeme. Adresa sídla a prevádzky nie je odberným miestom. Ďakujeme za pochopenie.

Navrch stránky