Naši testeri - nie reklama, ale reálni ľudia s reálnymi výsledkami

Už niekoľko rokov spolupracujeme s viacerými profesionálnymi rybármi a pretekármi. Aj vďaka nim tak dokážeme prinášať všetkým rybárom - tým skúsenejším, ako i začínajúcim - tie najlepšie vychytávky zo sveta rybolovu. Na našom webe i v relácii Rybárska televízia sa s vami radi a ochotne delia so skúsenosťami z lovu na rôzne techniky, prezrádzajú svoje tipy ako vylepšovať či kombinovať nástrahy a v neposlednom rade sa podieľajú na vývoji nových produktov.

Novinky, s ktorými prichádzajú na rybársky trh svetoznáme značky, podrobujú naši testeri poriadnemu testu. Niekoľko dní testujú produkty v náročných podmienkach - na riekach či vodných plochách, aby dokázali odporučiť len ten produkt, ktorý naozaj vyhovie i náročnému rybárovi. Aj týmto spôsobom sa tak usilujeme poskytnúť zákazníkom všetky dostupné informácie k produktu ešte pred jeho kúpou.

Naši testeri zbierajú skúsenosti nielen na slovenských, ale i na medzinárodných pretekoch, kde dosahujú nemalé úspechy. Práve v tejto sekcii Vám ich chceme bližšie predstaviť a odhaliť tak jeden zo skrytých pokladov našej firmy.

Martin Kazda

Martin Kazda

Martin Kazda je členom SPORTS teamu od roku 2019. Rybolovu sa venuje viac ako 25 rokov. Zameriava sa najmä na lov kaprov a už viac ako 8 rokov aj športovému rybolovu ako pretekár. 
Peter Gejza Mikulec

Peter Gejza Mikulec

Peter Mikulec je členom SPORTS teamu od roku 2019. K rybárčine ho priviedol nevlastný otec a momentálne je jeho najväčšou vášňou kaprárina. 
Andrea Nuna Kováčová

Andrea Nuna Kováčová

Andrea Nuna Kováčová je členkou týmu SPORTS od roku 2018. Venuje sa hlavne lovu šťúk na prívlač a lovu sumcov. 

Michal Jakubek

Michal Jakubek

Michal Jakubek je členom Sports teamu od roku 2018. Žije filozofiou "chyť a pusť". Loví hlavne sumca na slovenských vodách, v zimných mesiacoch sa zameriava na lov zubáčov a šťúk.

Marcel Lieskovan

Marcel Lieskovan

Marcel Lieskovan je členom tímu Sports od roku 2018. Preferuje lov sumcov v zahraničí. V zimných mesiacoch loví dravce v slovenských vodách. Zameriava sa hlavne na zubáča a šťuky.

Chceš byť aj ty jedným z nás? Pridaj sa k tímu Sports

Chceš byť aj ty jedným z nás? Pridaj sa k tímu Sports

Už dlhé roky podporujeme rybárov a ligových pretekárov, ktorí dosahujú krásne úspechy v rybolove. Či už sú to kaprári, prívlačiari, feedristi alebo sumčiari, všetkých združuje práve Sports s.r.o. Pridajte sa aj vy k tímu úspešných rybárov, k tímu Sports.   

Martin Haššo

Martin Haššo

Martin Haššo je členom tímu SPORTS Browning HLOHOVEC Feeder Team. Medzi svoje najväčšie úspechy zaraďuje 1. miesto v prvej lige družstiev LRU Feeder z roku 2013 a 1. miesto na majstrovstvách Slovenska LRU Feeder v roku 2016.

Atti Waller

Atti Waller

Atti Waller je členom tímu SPORTS Black Cat Fishing Team Slovakia. Vďaka svojej vášni k sumcom a rieke Pád objavil, i ako sám vraví, najväčší poklad svojho života, manželku Silviu. Spoločne vedú aj dcérku Isabell k úcte k prírode a lovu sumcov. Veď sumec je podľa neho najvzácnejší druh ryby našich hlbočín...

Peter

Peter "Pepe" Holíč

Peter "Pepe" Holíč je členom tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia. Spolu s Paľom "Pačkym" Pavlíkom tvoria nerozlučná dvojicu na pretekoch i rybačkách. Ako vraví Pepe, na rybárstve je ďalšou skvelou vecou, že spoznáte človeka, ktorý je  po čase vaším parťákom a nakoniec rodinou, lebo ho voláte bratom. 
 

Pavol „Pački“ Pavlík

Pavol „Pački“ Pavlík

„Chceš byť šťastný celý život? Staň sa rybárom!“ Sú slová, ktorých sa dodnes drží Pavol „Pački“ Pavlík, člen tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia.
 
Jozef Holý

Jozef Holý

Jozef Holý je členom tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia. Miluje pohodu pri vode a hlavne adrenalín, ktorý mu stúpa pri zdolávaní rýb. Toto zažiť by doprial každému...
Damir Crla

Damir Crla

Damir Crla je členom tímu SPORTS Black Cat Fishing Team Slovakia. Damirovou srdcovkou je sumčiarina, jeho zatiaľ najväčší chytený sumec mal 220 cm. Na svojom prúte by však rád videl sumca albína alebo tolstolobika.
Rudolf Velický

Rudolf Velický

Rudolf Velický je členom tímu SPORTS RADICAL Fishing Team Slovakia. Okrem kaprariny sa venuje i prívlači a plávanej. Dosiaľ nedostihnuteľnou rybou je pre neho sumec.

Peter Bendík

Peter Bendík

Peter Bendík je členom tímu SPORTS Browning Feeder Fishing Team Slovakia. Feeder mu učaroval pred dvadsiatimi rokmi a verný mu zostal dodnes. 

Miro Boor

Miro Boor

Miro Boor je členom tímu SPORTS RADICAL Fishing Team Slovakia. Obľúbenou technikou lovu je lov na ťažko. Párkrát za rok si zachytá aj na feeder alebo prívlač.
Navrch stránky