Naši testeri - nie reklama, ale reálni ľudia s reálnymi výsledkami

Už niekoľko rokov spolupracujeme s viacerými profesionálnymi rybármi a pretekármi. Aj vďaka nim tak dokážeme prinášať všetkým rybárom - tým skúsenejším, ako i začínajúcim - tie najlepšie vychytávky zo sveta rybolovu. Na našom webe i v relácii Rybárska televízia sa s vami radi a ochotne delia so skúsenosťami z lovu na rôzne techniky, prezrádzajú svoje tipy ako vylepšovať či kombinovať nástrahy a v neposlednom rade sa podieľajú na vývoji nových produktov.

Novinky, s ktorými prichádzajú na rybársky trh svetoznáme značky, podrobujú naši testeri poriadnemu testu. Niekoľko dní testujú produkty v náročných podmienkach - na riekach či vodných plochách, aby dokázali odporučiť len ten produkt, ktorý naozaj vyhovie i náročnému rybárovi. Aj týmto spôsobom sa tak usilujeme poskytnúť zákazníkom všetky dostupné informácie k produktu ešte pred jeho kúpou.

Naši testeri zbierajú skúsenosti nielen na slovenských, ale i na medzinárodných pretekoch, kde dosahujú nemalé úspechy. Práve v tejto sekcii Vám ich chceme bližšie predstaviť a odhaliť tak jeden zo skrytých pokladov našej firmy.

Michael Gašpar

Michael Gašpar

Michael Gašpar je členom tímu SPORTS QUANTUM SPECIALIST FISHING TEAM SLOVAKIA. Obľubuje krátke prechádzky k vode - len tak s jedným prútom v ruke.

Filip Šoka

Filip Šoka

Filip Šoka je členom tímu SPORTS RADICAL FISHING TEAM SLOVAKIA. Miluje každú chvíľu strávenú pri vode, takže doma ho väčšinou nezastihnete.

Robert Fülöp

Robert Fülöp

Robert Fülöp je členom prívlačového tímu SPORTS SPINNING FISHING TEAM SLOVAKIA , oficiálnym testerom značky SALMO pre SR a všestranným človekom.
Dávid Košecký

Dávid Košecký

Dávid Košecký je členom tímu SPORTS BROWNING Feeder Fishing Team Slovakia. Špecializuje sa na lov rýb technikou feeder, ktorá ho dostala svojou eleganciou a jemnosťou.
Marek Rumanovský

Marek Rumanovský

Marek Rumanovský je členom tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia. Sám seba označuje za človeka, ktorý si rád plní vlastné sny. Sumce chytal v španielskej Rio Ebro, jesetery na jazerách patriacich Jakubovi Vágnerovi. Rybárovi, ktorého pozná celý svet.

PAVOL VAŠÍČEK: Ako som sa našiel... Pri vode, samozrejme...

PAVOL VAŠÍČEK: Ako som sa našiel... Pri vode, samozrejme...

Pavol Vašíček je členom tímu SPORTS QUANTUM SPECIALIST FISHING TEAM SLOVAKIA. Špecializuje sa na techniku – ultraľahká prívlač. Ryby chytal na africkom pobreží a vo fínskych zálivoch, opáčil aj vody neapolského zálivu, maďarských jazier či dravosť chorvátskej Sávy.

Dominik Musil

Dominik Musil

Dominik Musil je členom tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia.
Dávid Kopinec

Dávid Kopinec

Dávid Kopinec je členom tímu SPORTS BROWNING Feeder Fishing Team Slovakia.  Raz si pod vianočným stromčekom našiel feedrový prút, ktorý mu učaroval. Odvtedy žne jeden úspech za druhým.

Jaroslav Haššo – značku BROWNING reprezentuje s hrdosťou

Jaroslav Haššo – značku BROWNING reprezentuje s hrdosťou

Jaroslav Haššo je členom tímu SPORTS  Feeder Browning team Slovakia. Špecializuje sa na techniku feeder, v ktorej dosahuje krásne výsledky.

Tomáš Báni

Tomáš Báni

Tomáš Báni je členom tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia. Jeho srdcovkou je lov „nemých fúzatých papuliek“ – kaprov. Ako vraví: „Som čistý kaprár a aj keď som skúšal iné rybolovné techniky, vždy som skončil pri kaprárine.“
Soňa Predná

Soňa Predná

Soňa Predná trávi všetok svoj voľný čas na rybách. Prioritne sa venuje kaprarine – je členkou tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia, ale obľubuje aj feeder či prívlač.

Peter Černák: Na rybách som vždy,  keď dostanem „absťák“

Peter Černák: Na rybách som vždy, keď dostanem „absťák“

Peter Černák je členom tímu SPORTS BROWNING Feeder Fishing Team Slovakia.  Venuje sa technike feeder, v ktorej chce byť najlepší.
Patrik Predný

Patrik Predný

Patrik Predný je členom tímu SPORTS Tandem Baits Slovakia. Jeho najobľúbenejšou technikou lovu rýb je kaprárina.  Zaujíma sa však aj o prívlač.

Emil Samek

Emil Samek

Emil Samek je členom tímu SPORTS Tandem Baits Fishing Team Slovakia. Obľúbenou technikou lovu u neho je lov na ťažko.
Branislav Mravec

Branislav Mravec

Branislav Mravec je členom tímu SPORTS RELAX Fishing Team Slovakia. Špecializuje sa na techniku prívlač.
Navrch stránky