Rybárske potreby veľkosklad SPORTS s.r.o.

 

 

 

SPORTS velkoobchod - logo

  Rybárske potreby SPORTS s.r.o. - finalista Shopu roka Rybárčenie Heureka Rybárske potreby SPORTS - overené zákazníkmi Heureka

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. bol založený v roku 1999. Smerovanie spoločnosti určila absolútna náklonnosť ku všetkému, čo súvisí s vodou (rybolov, ryby, rybárske potreby, vodná turistika, potápanie). Veľkoobchod SPORTS s.r.o. zabezpečuje aj odborné poradenstvo pre nové rybárske predajne (rybárske potreby), organizuje a zúčastňuje sa rybárskych veľtrhov a výstav, usporiadava rybárske preteky a súťaže a podporuje mladé talenty.SPORTS s.r.o. poskytuje aj platformu pre vysielanie relácie Rybárska Televízia, v ktorej rybári nájdu aktuality o postrehoch, nápadoch či úlovkoch rybárov z rybárskych revírov celého Slovenska. Kvalitu príspevkov okoreňujú aj najlepší slovenskí testeri a pretekári, či odborné reportáže od servisných technikov a špecialistov.
 

 

Sortiment veľkoskladu SPORTS s.r.o.

 

Sonary, GPS, radary

Spoločnosť SPORTS s.r.o. začala svoju činnosť spoluprácou so svetoznámymi firmami Eagle Electronics a Lowrance Electronics, Inc., ktorých nosným programom sú sonary, sonary/GPS, ručné GPS a navigačné cestné prístroje. Voľba týchto značiek bola na základe dlhodobej osobnej skúsenosti ešte pred založením spoločnosti.
Asi v roku 1990 si pre osobnú potrebu vtedy ešte len fanatici rybári (dnes už majitelia) zakúpili sonar Ultra 3D. Išlo na tú dobu o neuveriteľný sonar s 3 rozmerným zobrazovaním. Tento sonar by ešte v dnešnej dobe prekonal veľa súčasných modelov.

Určite stojí za zmienku fakt, že za takmer polstoročie svojej existencie Eagle / Lowrance v sezóne 2005 dosiahol rekordný predaj pre sonary a GPS, navigačné prístroje pre športový rybolov. Toto historické maximum v predaji predstavuje viac ako 70% podiel na celosvetovom trhu, čím sa Eagle/Lowrance stáva absolútnou svetovou jednotkou vo výrobe v kategórii sonary a GPS prístroje pre športový rybolov.

 

Člny a lode

Ďalším sortimentom v spoločnosti SPORTS sú nafukovacie člny ALBASTAR. Sú vyrobené z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkanej syntetickej osnovy (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou voči oteru a mechanickému poškodeniu. Použité materiály zabezpečujú vysokú elasticitu, čo je veľmi podstatné pre nafukovacie člny pri skladaní a rozkladaní člnu, zvlášť pri nízkych teplotách. Nafukovacie člny sú vybavené pevnými lavičkami a pevnou podlahou pre tie najnáročnejšie podmienky, vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou. Sú vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu v sladkej a slanej vode.
 


Lodné motory a elektromotory

So sortimentom sonarov, člnov a lodí úzko súvisia lodné motory a elektromotory. Preto sa ponuka spoločnosti rýchlo rozšírila o lodné elektromotory RHINO. Spoľahlivé vysokovýkonné lodné elektromotory v siedmich výkonnostných radách poskytujú maximálnu pohodu pri plavbe, ideálne sú pre rybárov na rybolov a na rekreačné účely (vodná turistika a oddych). Vyznačujú sa vysokou kvalitou prevedenia, ľahkou ovládateľnosťou a nízkou spotrebou.


Rybárska výstroj a rybárske potreby

Požiadavky zákazníkov (rybárov) na rybársku výstroj a rybárske potreby boli hnacím motorom pre rozšírenie sortimentu o rybárske prúty (udice), navijaky, bivaky, atď. Rybárom určite nie je treba predstavovať značky, ako sú ALBASTAR, SPORTEX, Salmo, Zebco, Browning, Quantum, Black Cat,  Relax. Nemecká firma SPORTEX GmbH&Co. je asi jedinou značkou, ktorá má výrobný závod pre rybárske prúty a udice v Európe. Výrobná technológia SPORTEX-u v spojení s novým zložením materiálu bola zhotovovaná kontinuálne. Ukončený vývoj "HT Crosswinding", trojrozmerne sieťovaných zatkaných CF krížových pásov, určuje prúty SPORTEX za rybárske prúty absolútnej TOP kvality. Sú stavané na extrémne zaťaženie, vrátane morského rybolovu.
 

Rybárske potreby SPORTS - Rybárske navijaky Rybárske potreby SPORTS - Rybárske oblečenie


Medzi TOP výrobky z hľadiska pomeru kvalita/cena v Európe patria výrobky Tandem Baits - kompletný kaprový program, ucelený sortiment všetkého, čo kaprár potrebuje - krmivá, boilies, mixy, dipy, atraktory, lehátka, bivaky... Krmivá Tandem Baits sú postavené na anglických receptúrach. Sortiment najväčšieho výrobcu produktov, určených k lovu kaprov vo východnej Európe, je zárukou astronomickej úspešnosti - viac ako 80% chytených kaprov v Poľsku je chytených práve na Tandem Baits. Nástrahy, ktoré Vás prekvapia nielen cenou, ale aj kvalitou.

 

Outdoor oblečenie a obuv

Celé smerovanie firmy je orientované na ľudí, ktorí majú radi vodu, pohyb, prírodu, hory, turistiku, ale aj poľovníctvo. Títo ľudia dokážu oceniť pohodu v ťažkých klimatických podmienkach, či už na "vode" alebo na "suchu". To bol hlavný dôvod o doplnenie sortimentu o membránové oblečenie Geoff Anderson, pochádzajúce z Dánska. Naši zákazníci kladú vysoké nároky na nepremokavosť, izolačné vlastnosti, mechanickú odolnosť, voľnosť pohybu a paropriepustnosť. Vďaka nastavenému vysokému štandardu, svojim vlastnostiam a kvalite, výrobky Geoff Anderson v krátkej dobe prenikli do všetkých oblastí outdoor aktivít. Na základe odporúčania firmy Geoff Anderson sa ponuka outdoor doplnkov rozšírila o kvalitnú švédsku paropriepustnú, nepremokavú, membránovú obuv GRANINGE. Graninge je severská outdoorová značka, ktorej odbornosť v navrhovaní pohodlnej a funkčnej obuvi pochádza z 19. storočia. V tom čase boli kladené požiadavky na pevnú pracovnú obuv a topánky, hlavne pre drevorubačov. Dnes táto firma vyrába pre moderných aktívnych ľudí, ktorí si cenia top kvalitu a excelentnú funkčnosť.


<<<<<<<<<<<<<<<< späť na úvod <<<<<<<<<<<<<<<<

 

Rybárske potreby SPORTS - logo Rybárske potreby SPORTS - finalista rybárčenie shop roku Heureka

 

Rybárske a športové potreby - veľkoobchod SPORTS s.r.o. je známy hlavne medzi rybármi (rybárske potreby na rybolov) - zabezpečuje dovoz kvalitného rybárskeho náradia (rybárske prúty a udice, rybárske navijaky, sonary, navigačné prístroje, GPS, nafukovacie člny, elektromotory, boilies, rybárske pomôcky, signalizátory, feeder a prívlač pomôcky) svetoznámych značiek.

 

 

Navrch stránky