Nezabudnuteľné dobrodružstvo! 

Rybolov na neregulovanej rieke Sáva v divočine v Chorvátsku s profesionálnymi sprievodcami: 

Ivanjski Bok už od 57 euro osoba / deň

rybarska dovolenka sava
 

Doprava autom na rybolov na Save Chatky pre 5 rybárov Rybárske chatky z posteľou Rybárske chaty majú toalety Rybárske chyty majú kuchynku Rybárske chaty majú vykurovanie

Rieka SÁVA je dlhá 947 km a cez Chorvátsko preteká úsek dlhý 562 km. Na rieke nie je žiadna priehrada. Je neregulovaná, čo zabezpečuje prirodzenú migráciu rýb. V rieke sa nachádzajú skoro všetky druhy sladkovodných rýb a veľmi početno zastúpený je zubáč, kapor, sumec, boleň a všetka biela ryba.

Nezáväzná rezervácia

Zaujíma Vás niečo ohľadom rybárskych zájazdov na rieku Sávu? Chcete uskutočniť nezáväznú rezerváciu? V tom prípade vyplňte formulár a následne Vás bude kontaktovať náš pracovník.

Stlačením tlačítka dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania osobných údajov. Osobné údaje sú spracované v súlade s Nariadením EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov /GDPR/ a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek zrušiť. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. O svojich právach pri ochrane osobných údajov sa dočítate v záložke “Ochrana osobných údajov”. Registráciou dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom zverejnenia a odoslania informácií v pravidelných e-mailoch z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 10 rokov. Svoj súhlas so zasielaním marketingových informácií môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku "Odhlásiť sa" v každom e-maile.

verify

* Tento údaj je povinný

V prípade záväzného záujmu o rybársky zájazd pre potvrdenie rezervácie uhraďte REZERVAČNÝ POPLATOK v hodnote 57€ s DPH/1 osoba.Ubytovanie

V dvojposchodových chatkách s vlastným vykurovaním a s terasou v prekrásnom prostredí len 100 m od brehu rieky Sáva. Na prízemí jednoducho zariadenej chatky sa nachádza spoločenská miestnosť s kuchynkou a sociálnymzariadením, na poschodí je chatka vybavená miestom na spanie s piatimi posteľami.
 

rybarske zajazdy sava

Fotogaléria ubikácií

 

Stravovanie

Vlastné, možnosť nákupu potravín v lokálnych obchodoch cca 5 km od ubytovacích chatiek (ceny potravín podobné ako na SVK). Zabezpečený je každodenný rozvoz čerstvého pečiva cca 100 m od chatiek bez poplatku naviac!


Doprava - vlastná

Vzdialenosť Bratislava - Ivanjski Bok - cez Rakúsko je 538km
Vzdialenosť Bratislava - Ivanjski Bok - cez Maďarsko je 515km


Cena zahŕňa

Ubytovanie s pobytovou taxou
Povolenie na rybolov
Profesionálny sprievodca
Prenájom člnu s motorom a palivom
Parkovné
Bivakovanie (v prípade záujmu)
 Rieka Sáva je rybačka, ktorá nesklame. Ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvo, rybačku v divočine s profesionálnymi sprievodcami. Najčastejšie ulovené ryby: zubáč (jedince aj nad 18kg), šťuka (nad 10kg), sumec 50kg, kapor 10-30kg,..

Možnosť návštevy historických pamiatok, možnosť objednania domácich syrov, mlieka, tvarohu, vajec, pečeného prasiatka a ostatných domácich špecialít podľa aktuálnej ponuky a ročného obdobia.
 

Miestne pravidlá lovu -  Možnosť loviť na tri prúty celých 24 hodín!

Možnosti rybolovu

Amur a kapor lysec

lov povolený po celý rok

Obmedzený lov – hájenie:
Šťuka: 1.2 - 31.3
Zubáč: 1.3 - 31.5
Kapor: 1.4 - 31.5
Sumec: 16.4 - 15.6

Prívlač (lov zubáča, šťuky, sumca,..): pre lov zubáča, šťuky je ideálne obdobie december, január, február (môže sa loviť do konca februára). Vo februári sa chytajú najväčšie jedince často presahujúce 10kg. Pre lov sumca na prívlač sú vhodné letné mesiace. Rieka SÁVA sa vyznačuje aj tým, že sumec sa tu bežne chytá aj v januári alebo februári.

Feeder: vhodným obdobím je celý rok, chytajú sa všetky druhy bielych rýb

Lov kapra: vhodným obdobím je marec, apríl, máj, jún, júl, august, september, október, november

Lov sumcov:  vábnička, trhačka, prívlač, vhodným obdobím je celý rok, zimné mesiace sú vhodnejšie na prívlač, v letných vábnička alebo trhačka

Lov Black Bass: jún, júl, október

 

rybarske zajazdy na savu rybarska dovolenka na save

Fotogaléria úlovkov rybárov
Odporúčame

Na prívlač odporúčané umelé nástrahy RELAX kopytá veľkosti 3 - 15 cm. V zimných mesiacoch sa veľmi dobre osvedčili nástrahy QUANTUM SPECIALIST - Goby Shad, Battle Shad,..

Nevyhnutnou súčasťou výbavy sú JIG hlavičky, ktoré v závislosti od prietoku v rieke sa používajú od 20gram až do 70gram. Najpoužívanejšie sú 30-40gram.
 

Neprehliadnite

Najčastejšie otázky a odpovede

Videá o rybárskych zájazdoch na Sáve

Fotogaléria úlovkov rybárov

Fotogaléria Ubytovanie

Fotogaléria Príroda
 

Skúsenosti rybárov na rybárskych expedíciách na Sáve:

 

Navrch stránky