WizTool keramická brúska / Sharpener Geoff Anderson

  • WizTool keramická brúska / Sharpener Geoff Anderson
Novinka
Vaša cena s DPH:
20 €
Cena bez DPH:
16,67 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 2780
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

WizTool keramická brúska / Sharpener Geoff Anderson

Keramická brúska na háčiky - doplnky k rybárskym bundám.

WizTool keramická brúska / Sharpener Geoff Anderson

Brúska na háčiky Geoff Anderson WizTool naostrí vaše drahé rybárske háčiky alebo vreckový nôž. Táto brúska je určená pre háčiky, ktoré majú stále slušnú základnú ostrosť a vyžadujú len jemné zaostrenie špičiek. Tento keramický kameň je skvelým nástrojom na zabezpečenie optimálnej ostrosti vašich háčikov, vďaka čomu premeníte viacej záberov a úlovok skončí v podberáku.
K našej  keramickej brúske Geoff Anderson sa dokonale hodí WizTool Magnet Geoff Anderson alebo Magnet s karabínou na príslušenstvo Geoff Anderson pre jednoduché zavesenie na bundu alebo vestu. Takto upevnenú brúsku budete mať stále po ruke a bez zbytočného hľadanie v taške.
WizTool keramická brúska má rôzne strany s rôznymi uhlami na ostrenie a vyhladenie. Dve ploché strany, dva ostriace kanáliky v tvare "V" a nakoniec malý vyvŕtaný otvor na jemné doladenie.
Merané podľa japonskej stupnice JIS (Japanese Industrial Standard) má naša brúska zrnitosť 3000, to zaručuje absolútnu ostrosť a zrkadlovo hladkú hranu hrotu. Odolná voči korózii!

Dôvody ku kúpe WizTool keramická brúska / Sharpener Geoff Anderson:

  • Dokonalé zaostrenie háčikov a nožov
  • Odolnosť voči korózii
  • Dva ostriace kanáliky tvaru "V"
  • Univerzálne použitie

Značka Geoff Anderson ponúka taktiež ďalšie rybárske príslušenstvo: 

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu WizTool keramická brúska / Sharpener Geoff Anderson

Diskusia:

 

Navrch stránky