WizTool Magnet s nosnosťou 1,5 kg Geoff Anderson

  • WizTool Magnet s nosnosťou 1,5 kg Geoff Anderson
Novinka
Vaša cena s DPH:
10,50 €
Cena bez DPH:
8,75 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 2781
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

WizTool Magnet s nosnosťou 1,5 kg Geoff Anderson

Pre bundy Buteo, WS 6 a iné, koré majú odnímateľné magnety na príslušenstvo. Dokážete pripnúť rôzne príslušenstvo. Nosnosť 1,5kg.


WizTool Magnet s nosnosťou 1,5 kg Geoff Anderson

Univerzálny WizTool Magnet od značky Geoff Anderson je ideálny pre použitie na rybárskych bundách, vestách ale aj vakoch a taškách. Najčastejšie sa používa na zavesenie rybárskych peanov, brúsok alebo uvoľňovačov háčikov. Jednoducho pre všetko príslušenstvo, ktoré chcete mať hneď po ruke, potiahnutím sa magnet uvoľní a nič nebráni v manipulácii s nástrojom. Nosnosť 1,5kg je dostatočne veľká a udrží príslušenstvo pevne na svojom mieste. Magnet zapadne presne do našich búnd Geoff Anderson Buteo jacket - zelená, Geoff Anderson Buteo jacket - šedáGeoff Anderson WS 6 alebo Geoff Anderson TSUBA 3.

Dôvody ku kúpe WizTool Magnet s nosnosťou 1,5 kg Geoff Anderson:

  • Univerzálne použitie
  • Magnet s nosnosťou 1,5kg
  • Veľká karabína
  • Univerzálne použitie pre všetky bundy

Značka Geoff Anderson ponúka taktiež ďalšie rybárske príslušenstvo: 

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

 

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu WizTool Magnet s nosnosťou 1,5 kg Geoff Anderson

Diskusia:

 

Navrch stránky