Bunda Geoff Anderson WS 6

Výrobca:
Geoff Anderson

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
259 2572 - Veľkosť M sklad 3 ks
399 €
280€
259 2571 - Veľkosť S sklad 1 ks
399 €
280€
259 2576 - Veľkosť XXXL sklad 1 ks
399 €
280€
259 2573 - Veľkosť L Vypredané
399€

Bunda Geoff Anderson WS 6

Špičková bunda Geoff Anderson strednej dĺžky ideálna pre prívlač alebo muškárenie. Nepremokavý materiál s odolnosťou proti vetru a bez obmedzovania v pohybe.

Bunda Geoff Anderson WS 6

Bunda strednej dĺžky, ktorá je vynikajúca na všetky druhy rybolovu, vrátane brodenia s muškou alebo na prívlač. Bunda je tiež vhodná na rybolov na lodi, kde je vďaka strihu s vysokým pásom obzvlášť pohodlná. Vynikajúca kombinovaná bunda napríklad pre kanoistiku a cyklistiku, ako aj pre trekking v spojení napr. rybolov. WS 6 je základným kameňom Geoff Anderson. Tým, že sme tento štýl vyrábali viac ako 20 rokov, sme v kategórii rybárskych búnd dosiahli vysoké štandardy.

WS 6 je priedušná a reguluje mikroklímu vďaka kombinácii rôznych technicky zložených materiálov. Ako príklad sa používa hladká podšívka pre voľný pohyb, spevnenie a priedušná sieťová podšívka, kde sa uvoľňuje teplo. WS 6 má extra silné stehy na všetkých silne zaťažených miestach, napr. vrecká a zipsy. Vstavaný silný magnet na pripevnenie nástrojov. Hypalonové prekrytie  na rukáve s úplným suchým zipsom®.  WS 6 je úplne nová, ale je skonštruovaná na klasických bundách WS, ktoré boli funkčne vylepšené a prepracované viac ako 20 rokov.

Dôvody ku kúpe bundy Geoff Anderson WS 6:
- 100% vetru odolná
- 100% vode odolná
- Priedušná (paropriepustná)
- Ochrana zipsov
- Zipsy YKK®
- Odolné podlepené švy
- Úprava pásu
- Silná podšívka vrecka
- Vodotesný dizajn vrecka
- Magnetické vrecká s automatickým zatváraním
- Vnútorné vodotesné vrecko na zips napoleon
- Priestranné zadné vrecko
- Vnútorné vrecko zadné vrecko napr. na fľašu s vodou
- Vrecká na zips AquaGuardr®
- Silný integrovaný magnet na náradie
- Zabudovaná karabínka na cievke (2 ks)
- Nášivka Velcro®
- Pásky Hypalon na manžetu s Velcro®
- Pás Hypalon na pripevnenie príslušenstva
- Kovania certifikované Eko-tex
- Navrhnuté v Dánsku

Vrecká: WS 6 má 7 vreciek: 2 vodotesné, priestranné vrecká na krabice. Vrecká sú vyrobené na mieru a vedia sa prispôsobiť obsahu, ktorý je vnútri. Vrecká obsahujú dokonca veľké veľkosti škatúľ, ako je napríklad dizajn CF. Tieto vrecká majú po zatvorení prekrytie, ktoré chráni vrecko pred vlnami alebo dažďom. Tieto prekrytia sú vybavené magnetickým automatickým uzáverom. 2 nepremokavé vrecká s odolnými zipsami YKK® AquaGuard®. Podšívka vrecka je 100% vodotesná. Ľahko prístupné, vnútorné, vodotesné vrecko Napoleon. Veľké zadné vrecko. Elastické sieťované vrecko sa hodí napríklad na fľašu s vodou alebo termo. Vrecko je vyvýšené o 25 cm vo vnútri zadného vrecka.

Kapucňa: s tienidlom, ktoré sleduje pohyby hlavy. Ideálne, ak nosíte čiapku a okuliare. Kapucňa je oddelená od goliera, ktorý vám dáva fantastický strih, keď nepoužívate kapucňu. 3-smerné nastavenie: 1: Vnútorná kapucňa. 2: Pohľad / Uhol. 3: Tieň. Raglan dizajn ramien znamená lepší pohyb a prispôsobenie. Pri nahadzovaní pocítite rozdiel. Dizajn kĺbového návleku s veľkou voľnosťou pri vrhaní mušiek. Podšívka zvyšuje slobodu pohybu. Nastaviteľná šírka.

Materiál:
Pužitý materiál - nepremokavý, priedušný a odolný materiál. Okrem náročného použitia v slaných vodách je látka System Fabric tiež umývateľná v práčke, čo je pre tento typ bundy jedinečné. NIKDY však nepoužívajte pracie prášky alebo iné pracie prostriedky. Používajte iba vhodné čistiace prostriedky určené na membránové,nepremokavé oblečenie, ak je to nevyhnutne potrebné. Opláchnite vždy sladkou vodou, ak bola bunda vystavená slanej vode.

Použitie: WS 6 je podľa nášho presvedčenia dlhotrvajúca všestranná bunda na rybolov.

Prostredie: WS 6 je silný a dlhotrvajúci dizajn a výber materiálu zabezpečí, že WS 6 prežije väčšinu ostatných búnd. Trvanlivosť je najrozumnejšia, pokiaľ ide o obmedzenie vplyvu na podnebie a ochranu životného prostredia. Jednotlivé časti majú certifikát eco-tex.

O značke Geoff Anderson
Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Bunda Geoff Anderson WS 6

Prílohy k produktu Bunda Geoff Anderson WS 6

Diskusia:

 

Navrch stránky