WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson

Vaša cena s DPH:
34,96 €
Cena bez DPH:
29,13 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 3004
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson

WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson špičkový rybársky pean vyrobený z najkvalitnejšej Japonskej chirurgickej ocele. Pogumovaná rúčka pre pohodlnú manipuláciu aj v zime.


WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson

Plocha peanu je rozdelená na dve časti, hladkú a plochu s drážkami. Hladká plocha výborne poslúži pri zacvakávaní protihrotov a vyberaní malých háčikov alebo mušiek bez poškodenia. Plocha s drážkami má extrémnu silu a zaručuje pevný úchop. Pean má rovnú rúčku a na rozdiel od klasických nožnicových očiek sa s ním výborne manipuluje v chladnom počasí s rukavicami. Tvrdá chirurgická japonská nehrdzavejúca oceľ je vďaka vyváženému obsahu karbónu ideálna na výrobu jemných japonských nožov alebo chirurgických nástrojov. WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson je ideálny na použitie pre mnoho aplikácií súvisiacich s rybolovom, kde sa vyžaduje pevnosť ocele aj odolnosť proti korózii. Magnet zapadne presne do našich búnd Geoff Anderson Buteo jacket - zelenáGeoff Anderson Buteo jacket - šedáGeoff Anderson WS 6 alebo Geoff Anderson TSUBA 3. Pokiaľ nevlastnítne bundu Geoff Anderson, kliešte sú osadené magnetickou časťou na krúžku, ktorú môžete osadiť na akúkoľvek bundu, vestu, vak alebo tašku.

Dôvody ku kúpe WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson:

  • Pohodlná rovná pogumovaná rúčka
  • Rovná aj drážkovaná plocha peanu
  • Hmotnosť len 62 gramov
  • Japonská nehrdzavejúca oceľ
  • Magnetická koncovka
  • Univerzálne použitie pre všetky bundy

Značka Geoff Anderson ponúka taktiež ďalšie rybárske príslušenstvo: 

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

 

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson

Prílohy k produktu WizTool Mitten Clamp pean Geoff Anderson

Diskusia:

 

Navrch stránky