WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson

Vaša cena s DPH:
24,95 €
Cena bez DPH:
20,79 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 3008
Dostupnosť:
predaj skončil

WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson

WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson sú veľmi ostré a presné vďaka čomu nemajú problém pri strihaní vlasca alebo šnúry. Pohodlné veľké protišmykové oká s gumovou úpravou perfektne sedia na prstoch.


WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson

WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson disponujú vysokou presnosťou a extrémne ostrými čepeľami, ktoré zaručia hladký, čistý strih bez námahy. Veľmi ľahko strihajú silon, šnúru alebo nite použité pri viazaní mušiek. Nožničky sú osadené praktickým magnetom pomocou ktoré je možné pripevnenie na rybárske oblečenie alebo tašku. Vyvážené zloženie pridaného uhlíku a špičkovej Japonskej nehrdzavejúcej oceľe zaručuje maximálnu kvalitu a odolnosť. Údržba je veľmi jednoduchá a s odolnosťou voči korózii sú nožnice Geoff Anderson ideálnou voľbou pre každého rybára. Pohodlné veľké protišmykové oká s gumovou úpravou perfektne sedia na prstoch a zaručia pohodlnú manipuláciu aj v chladnom počasí.

Dôvody ku kúpe WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson:

  • Pohodlná gumová rúčka
  • Ostré a odolné nožničky
  • Hmotnosť len 36 gramov
  • Japonská nehrdzavejúca oceľ
  • Magnetická koncovka
  • Univerzálne použitie pre všetky bundy

Značka Geoff Anderson ponúka taktiež ďalšie rybárske príslušenstvo: 

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson

Prílohy k produktu WizTool Large Loop Scissor 11cm nožnice Geoff Anderson

Diskusia:

 

Navrch stránky