WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson

Vaša cena s DPH:
24,95 €
Cena bez DPH:
20,79 €
Výrobca:
Geoff Anderson
Obj. čislo:
259 3006
Dostupnosť:
predaj skončil

WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson

Špičkový pean vyrobený z tvrdej Japonskej chirurgickej ocele odoláva korózii a zafarbeniu. Pomocou praktického magnetu je možné uchytenie na široké spektrum búnd alebo rybárskych viest.


WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson

Rybársky pean a ihla na čistenie očiek v jednom univerzálnom nástroji, to je WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson! Pogumovaná rúčka je pohodlná, nešmýka sa a perfektne sa hodí do chladného počasia. Tvrdá chirurgická japonská nehrdzavejúca oceľ je vďaka vyváženému obsahu karbónu ideálna na výrobu jemných japonských nožov alebo chirurgických nástrojov. WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson je ideálny na použitie pre mnoho aplikácií súvisiacich s rybolovom, kde sa vyžaduje pevnosť ocele aj odolnosť proti korózii. Magnet zapadne presne do našich búnd Geoff Anderson Buteo jacket - zelenáGeoff Anderson Buteo jacket - šedáGeoff Anderson WS 6 alebo Geoff Anderson TSUBA 3. Pokiaľ nevlastnítne bundu Geoff Anderson, kliešte sú osadené magnetickou časťou na krúžku, ktorú môžete osadiť na akúkoľvek bundu, vestu, vak alebo tašku.

Dôvody ku kúpe WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson:

  • Multifunkčný pean
  • Ihla na čistenie očiek
  • Pohodlná gumová rúčka
  • Japonská nehrdzavejúca oceľ
  • Magnetická koncovka
  • Univerzálne použitie pre všetky bundy

Značka Geoff Anderson ponúka taktiež ďalšie rybárske príslušenstvo: 

O značke Geoff Anderson

Chcete vždy najvyššiu kvalitu? Potom je voľba jasná. 100% nepremokavé oblečenie Geoff Anderson vyrába rodinná, veľmi energická dánska spoločnosť. Jej cieľ je jediný. Byť najlepší na trhu, za skvelú cenu. Prvé výrobky vyšli na trh už v roku 1998 a odvtedy sa stali lídrom vo svete produktov s trvale udržateľným rozvojom. Geoff Anderson je oblečenie ktoré nikdy nevíde z módy a garantuje Vám na 100% nepremokavosť, ochranu zdravia a prírody.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson

Prílohy k produktu WizTool Clamp pean kliešte Geoff Anderson

Diskusia:

 

Navrch stránky