Záchranné, pláviace vesty | SPORTS

Vesty zachranárske (záchranné) pre rybárov, vodných turistov a vodákov. Záchranné vesty pre deti, juniorov a dospelých. Samonafukovacie automatické záchranné vesty. Vesty pre neplavcov, záchranné vesty pre plavcov - plávacie vesty.

Spôsob zobrazenia

Výrobca Všetko

Dostupnosť

Zrušiť filtre
Vesta plávacia oranžová s píšťalkou

Vesta plávacia oranžová s píšťalkou

Univerzálna vodácka vesta pre širokú verejnosť, školy a požičovne. Rozopínanie vpredu a nastaviteľný systém zaručujú pohodlné obliekanie a nosenie. Dostupné vo výraznej oranžovej farbe, ktorá zvyšuje bezpečnosť na vode. Povinná výbava každého člnu.

Obj. čislo:
625 313
Výrobca:
SPORTS
Pridať do porovnania
Dostupnosť: na sklade > 5 ks
Vaša cena: 32,59 € s DPH

Záchranné vesty

Dôležitý  a povinný doplnok na každý čln, loďku ,ale aj každé jedno plavidlo s ktorým sa rozhodnete brázdiť  rieku či jazero alebo priehradu vo vašom okolí. Bez vesty je to veľký hazard nielen z vašim životom ale aj zo životom ľudí ktorý sa vezú na plavidle spolu s vami ..Aj ten najkrajší a dlho plánovaný výlet sa môže skončiť skôr ako si myslíte a bez vesty je to obrovské riziko. Plávajúce záchranné vesty sú  prvoradé a myslieť na kúpu vesty treba skôr ako zakúpite plavidlo. Bezpečnosť na vode je prvoradá  až potom  treba myslieť na pohodlie .U nás dostanete vesty aké potrebujete a ktoré spĺňajú normy na každé plavidlo a ktoré sú tým pravým bezpečnostným prvkom pre vaše pobyty nielen na rybačkách..

Navrch stránky