Nafukovacie člny - lamelová podlaha

Špeciálne odľahčené nafukovacie člny
Ľahké, skladné nafukovacie člny ALBASTAR pre vodnú turistiku, rybolov ale aj pracovné využitie. Tieto nafukovacie člny sa vyznačujú veľmi malou hmotnosťou, malými transportnými rozmermi. Člny sú určené hlavne pre aktívnych ľudí, prípadne samotárov, ktorí vsádzajú na jednoduchosť, kvalitu a nízku hmotnosť pri transporte. Tieto nafukovacie člny Vás nijako neobmedzujú  individuálnych výjazdoch k vode –patria sem modely:  Delta, Nautilus, Shelf

Spôsob zobrazenia

Výrobca Všetko

Dĺžka Všetko

Dostupnosť

SPORTEX nafukovací čln DELTA 240

SPORTEX nafukovací čln DELTA 240

Člny najvyššej kvality pre rybárov , poľovníkov a turistiku. Delta člny - ľahké, skladné člny - splavovanie a turistika, rybolov, pracovné využitie. Malá hmotnosť a transportný rozmer. Určené hlavne pre aktívnych ľudí, najkvalitnejšie člny - super cena!

Obj. čislo:
917 024
Výrobca:
AKCIE
Pridať do porovnania
Dostupnosť: nedostupné
Vaša cena: 300,73 € s DPH
Momentálne nedostupné
Čln s úchytmi FASTEN - Sportex Shelf lamelová podlaha Akcia

Čln s úchytmi FASTEN - Sportex Shelf lamelová podlaha

Čln vyznačujúci sa extrémne veľkým vnútorným priestorom s lamelovou podlahou so špeciálnymi univerzálnymi úchytmi na rôzne príslušenstvo ako je napríklad sonar, telefón, držiak prútov, ale aj veľa ďalších zariadení.

Obj. čislo:
917 800
Výrobca:
AKCIE
Pridať do porovnania
Dostupnosť: sklad 1 ks
Vaša cena: 584,64 € 467,71 € s DPH

Medzi špeciáln odľahčené nafukovacie člny s lamelovou podlahou patria modely Delta (Delta 210, Delta 250, Delta 260), Nautilus (Nautilus 270, Nautilus 300) a SHELF (Shelf 250, Shelf 270, Shelf 290 a Shelf 310)

Nafukovacie člny Shelf 250, 270, 310, 330 - moderný dizajn, pevné zadné čelo na uchytenie motora a jednoduchá manévrovateľnosť s veslami aj motorom. Samozrejmosťou sú až tri nezávislé vzduchové komory osadené bezpečnostnými dvojstupňovými ventilmi. Nafukovací čln po celom obvode chráni oteruodolná ochranná obruba zabraňujúca mechanickému poškodeniu. Moderné materiály pre nafukovacie člny SHELF od Albastar zaručujú extrémne nízku hmotnosť, napr. čln Shelf 270 –má iba 24kg. Vďaka veľmi malej hmotnosti člnu trvá rozloženie a nafúkanie alebo zbalenie člnu niekoľko minút a zvládne to bez problému jedna osoba. Aj vďaka tomu je modelová rada člnov Shelf najpopulárnejšia verzia nafukovacích člnov ALBASTAR.

Nafukovacie člny Delta, Nautilus (špeciálne odľahčené člny)
Špeciálne odľahčené nafukovacie člny s pevnými lavičkami a pevnou podlahou - nafukovacie člny tiež ako séria čnov SHELF sú z vysokokvalitných zosilnených materiálov pre najnáročnejšie podmienky vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu. Nafukovacie člny Delta 260a Nautilus 270, 300 majú kĺbové uchytenie vesiel. Nafukovacie člny Delta 210, 250 majú násuvné prevedenie úchytu vesiel.

Všetky nafukovacie člny SHELF od ALBASTAR sú vyrobené z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkanej syntetickej osnovy (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou voči oteru a mechanickému poškodeniu. Použité materiály zabezpečujú vysokú elasticitu, čo je veľmi podstatné pri skladaní a rozkladaní člnu, zvlášť pri nízkych teplotách. Člny sú vhodné aj pre použitie v slanej vode. Dostupné sú dve farebné prevedenia: zelená, alebo šedá

Nafukovacie člny ALBASTAR sú štandardne dodávané: s veslami, pumpou, opravárenskou súpravou, užívateľským manuálom, prepravnou taškou, pevnými lavičkami, pevnou lamelovou podlahou. Doplnková výbava: držiaky obrazovky a sond pre sonary Eagle/Lowrance.

Špeciálne ľahké (odľahčené) a skladné nafukovacie člny ALBASTAR s pevnými lavičkami a pevnou podlahou (DELTA 210BP nemá lamely na podlahe). Tieto člny sa vyznačujú sa veľmi malou hmotnosťou, malými transportnými rozmermi. Sú určené hlavne pre aktívnych ľudí, prípadne samotárov, ktorí vsádzajú na jednoduchosť, kvalitu a nízku hmotnosť pri transporte. Tieto člny Vás nijako neobmedzujú individuálnych výjazdoch k vode –patria sem modely: Delta, Nautilus, Shelf - člny z vysokokvalitných zosilnených materiálov pre najnáročnejšie podmienky vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou vhodné na rybolov,vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu.

Člny patria do kategórie: rybárske člny, turistické člny,ľahké raftové člny....

Navrch stránky