Lacné rybárske člny

Albastar nafukovacie člny bez lamelovej podlahy sú jednoznačne najskladnejšie nafukovacie člny a zároveň najlachšie a najlacnejšie člny. Výhodou týchto nafukovacích člnov od ALBASTAR je ich pevná lavička zabečpecujúca komfort pri veslovaní, chytaní rýb z člna,.... Albastar nafukovacie člny DELTA 210BP vďaka svojím rozmerom môžete mať stále poruke vo Vašom aute. Využitie týchto nafukovacích člnov od Albastar vodná turistika, rybolov, polovníctvo, rekreácia, splavovanie malých riek,...

Spôsob zobrazenia

Výrobca Všetko

Dĺžka Všetko

Dostupnosť

SPORTEX nafukovací čln DELTA 210 Akcia

SPORTEX nafukovací čln DELTA 210

Člny najvyššej kvality pre rybárov , poľovníkov a turistiku. Delta člny - ľahké, skladné člny - splavovanie a turistika, rybolov, pracovné využitie. Malá hmotnosť a transportný rozmer. Určené hlavne pre aktívnych ľudí, najkvalitnejšie člny - super cena!

Obj. čislo:
917 001
Výrobca:
AKCIE
Pridať do porovnania
Dostupnosť: na sklade > 5 ks
Vaša cena: 319,68 € 255,74 € s DPH

Člny Delta bez lamelovej podlahy (špeciálne odľahčené člny)
Špeciálne odľahčené nafukovacie člny s pevnou lavičkou - nafukovacie člny z vysokokvalitných zosilnených materiálov pre najnáročnejšie podmienky
vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu.

Všetky člny sú vyrobené z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkanej syntetickej osnovy (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným   pokrytím  s  vysokou odolnosťou vočioteru a mechanickému poškodeniu. Použité materiály zabezpečujú vysokú elasticitu, čo je veľmi podstatné  pri  skladaní  a  rozkladaní  člnu,  zvlášť  pri nízkych teplotách. Nafukovacie člny ALBASTAR sú vhodné aj pre použitie v slanej vode. Dostupné farby nafukovacích člnov Delta BP: zelená, alebo šedá.
Nafukovacie člny sú štandardne  dodávané: s veslami, pumpou, opravárenskou súpravou, užívateľským manuálom, prepravnou taškou, pevnými lavičkami. Doplnková výbava: držiaky obrazovky a sond pre sonary Eagle/Lowrance, plávacie vesty, kotvy a iné.

 Nafukovacie člny Albastar = dlhoročná skúsenosť, spoľahlivosť a garantovaná kvalita.

Navrch stránky