Elektromotor Battle Cat BC 2400 4,3kg

Novinka
Vaša cena s DPH:
349,96 €
Cena bez DPH:
291,63 €
Výrobca:
ZEBCO
Obj. čislo:
44 9926024
-+

Elektromotor Battle Cat BC 2400 4,3kg

Špičkový elektromotor Battle Cat je ideálny pre použitie na všetky belly boaty alebo menšie člny. Pre pohodlnú obsluhu slúži diaľkové ovládanie. 7 stupňou rýchlostného ovládania.

Elektromotor Battle Cat BC 2400 4,3kg

Závesný elektromotor BC 2400 je perfektný doplnok pre všetky belly boaty s pevným držiakom motoru alebo menšie nafukovacie člny. Rýchlosť tohoto jedinečného, ľahkého a kompaktného belly boat motoru je možné obsluhovať pomocou diaľkového ovládania. Odistením poistky je možné vyklopiť motor alebo plynule nastaviť hĺbku ponoru. 7 rýchlostných stupňov zaručí perfektnú kontrolu a je jedno, či sa jedná o vertikálny rybolov, klasickú prívlač alebo trolling. 24lb ťah vás bezpečne dopraví aj na väčšiu vzdialenosť tak aby ste mohli všetok čas a energiu venovať rybolovu. Pri osadení motora na člny je potrebná doplnková výbava, teleskopická rúčka aby bolo možné obsluhovať elektromotor ručne. Diaľkové ovládanie je napájané jednou batériou CR2032, ktorá nieje súčaťou balenia.

Elektromotor je možné zakúpiť spolu s belly boatom Black Cat Battle boat za zvýhodnenú setovú cenu. Set Belly boat Black Cat set s elektromotorom BC2400 TU:

Dôvody ku kúpe elektromotora Battle Cat BC 2400:
- Univerzálny elektromotor
- Diaľkové ovládanie
- Nastaviteľná hĺbka ponoru
- 7 rýchlostí
- Ťah 24lb

Parametre:
- Dĺžka: 110cm
- Šírka: 35cm
- Hmotnosť: 4,3kg
- Počet rýchlostí: 7
- Ťah: 24lb

BLACK CAT
Sumčiarina - extrémne dobrodružstvo potrebuje extrémne vybavenie. Kolekcia Black Cat od svetoznámeho Stefana Seuße Vám prináša všetko potrebné vybavenie v tej najvyššej kvalite. Sortiment preverený priamo v teréne na tých najväčších a najsilneších bojovníkoch žijúcich v európskych riekach.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Elektromotor Battle Cat BC 2400 4,3kg

Prílohy k produktu Elektromotor Battle Cat BC 2400 4,3kg

Diskusia:

 

Navrch stránky