Belly boat Black Cat set s elektromotorom BC2400

Vaša cena s DPH:
849,95 €
Cena bez DPH:
708,29 €
Výrobca:
ZEBCO
Obj. čislo:
44 9991999
-+

Belly boat Black Cat set s elektromotorom BC2400

Kompletný set pre lov sumcov a dravých rýb obsahuje množstvo doplnkov a elektromotor BC2400 s diaľkovým ovládačom pre pohodlnú obsluhu.

Belly boat Black Cat set s elektromotorom BC2400

Ultimátna sada pre profesionálov! Pozostáva z belly boatu Battle Cat so všetkými extra doplnkami v kombinácii so silným elektromotorom BC2400. Celkom nový belly boat Black Cat Battle boat sa vyrába z extrémne pevného silno stenného PVC materiálu, ktorý je na spodnej strane a taktiež po oboch stranách vybavený extra  širokou bezpečnostnou lištou, ktorá belly boat najlepšie ochráni pred kameňmi a ostrým dnom. Preto je možné skladovanie na výšku ale aj odtiahnutie posledných metrov od auta k vode. Mimoriadne hlboký a v zadnej časti jemne skosený sedák zaručí maximum komfortu a bezpečnosti. Super praktické sú integrované dva držiaky na prúty. Battle boat je vybavený všetkým, čo na vode potrebujete, vedľa tašky na na boxy s nástrahami a doplnky je dodávaný s dvoma absolútne vodotesnými kapsami na batérie, fotoaparát, rybárske dokumenty a podobne. Pevná základňa pre osadenie držiaku prútu alebo sonaru a na zadnej časti pevný držiak pre upevnenie elektromotoru. Presne tam je zavesený elektromotor BC2400. Tento jedinečný a kompaktný belly boat motor je možné porfektne obsluhovať pomocou dodávaného diaľkového ovládania. Odistením poistky je možné motor vyklopiť, hĺbka ponoru vrtule je plynule nastaviteľná. 7 rýchlostných stupňov zaručí perfektnú kontrolu a je jedno či sa venujete vertikálnemu rybolovu, klasickej prívlači alebo trollingu. 24lb ťah vás bezpečne dopraví aj na väčšie vzdialenosti do cieľa tak aby ste mohli všetok čas a energiu venovať rybolovu. Sada belly boatu Battle Cat s elektromotorom  BC2400 je perfektný balíček všetkého čo rybár potrebuje pre začiatok lovu z belly boatu. Belly boat obsahuje pumpu a lepiacu sadu pre jednoduchú opravu.

Dôvody ku kúpe Belly boat Black Cat set s elektromotorom BC2400:
- Extrémne pevný PVC materiál
- Rozmer 170x113cm
- Spodné bezpečnostné lišty
- Chrbtové popruhy pre prenášanie
- Pevný pohodlný sedák
- Dva držiaky
- Dve vodotesné kapsy
- Diaľkové ovládanie elektomotora
- 7 stupňový elektromotor BC2400/24lb
- Pumpa + lepiaca sada 
- Dobrá cena

Parametre elektromotora BC 2400:
- Dĺžka: 110cm
- Šírka: 35cm
- Hmotnosť: 4,3kg
- Počet rýchlostí: 7
- Ťah: 24lb

BLACK CAT
Sumčiarina - extrémne dobrodružstvo potrebuje extrémne vybavenie. Kolekcia Black Cat od svetoznámeho Stefana Seuße Vám prináša všetko potrebné vybavenie v tej najvyššej kvalite. Sortiment preverený priamo v teréne na tých najväčších a najsilneších bojovníkoch žijúcich v európskych riekach.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Lamelová podlaha

Fotogaléria k produktu Belly boat Black Cat set s elektromotorom BC2400

Prílohy k produktu Belly boat Black Cat set s elektromotorom BC2400

Diskusia:

 

Navrch stránky