Vaše recenzie a skúsenosti s prútmi Sportex

 

Veľa rybárov sa s nami podelilo o svoje skúsenosti s prútmi Sportex. Zašlite nám aj vy vaše skúsenosti s prútom Sportex, pripojte vlastnú fotografiu (najlepšie od vody) a my vás odmeníme tričkom Sportex!

 


Chcem zaslať recenziu
 


 

Vaše recenzie
Záruka SPORTEX prútov: Desať rokov je desať rokov!

Záruka SPORTEX prútov: Desať rokov je desať rokov!

Zdravím širokú verejnosť a milovníkov úžasných prútov Sportex! Chcel by som nadviazať na môj predošlý príspevok, kde som vyzdvihol kvalitu prútov Sportex Brillant Carp. Už som sa nechcel ďalej rozpisovať, aby z toho neboli nezáživné kecy, ale nedá mi ešte nespomenúť jeden zážitok s uvedenými prútmi na brehu rieky Laborec. Pokiaľ vás neunudím k smrti a prečítate článok do konca, tak verte, že toto je aj na Slovensku možné! Skutočne sa to stalo, nie je to výplod mojej fantázie. 

Dávid Kukumberg: Sportex udíc mám niekoľko

Dávid Kukumberg: Sportex udíc mám niekoľko

Značka SPORTEX je pre mňa viac-menej životným štýlom. Hlavne kvôli tomu, že som zástancom kvality a nie kvantity. SPORTEX ma presvedčil o svojich kvalitách už pred rokmi a dnes nemám v ruke nič iné ako SPORTEX!!! A to hlavne prívlačové udice, ale aj sumcové.
 
Sportex - už 70 rokov spájame vášeň s pokrokovou technológiou

Prúty SPORTEX vzbudili a neustále vzbudzujú záujem medzi generáciami rybárov kvôli neuveriteľne dlhej životnosti a ich spoľahlivosti v náročných situáciách. SPORTEX si potrpí na neustálom výskume nových materiálov a materiálových kombinácií, pričom žiadny iný výrobca nevyužíva takú širokú škálu materiálov pre výrobu prútov. SPORTEX je tu už viac ako 70 rokov!
Viac informácií »»»

Viac informácií »»»

Navrch stránky