Vaša RYBÁRSKA TELEVÍZIA

RTV EXTRA: SPORTEX Casting Show Pálava 2019 (reportáž)

RTV EXTRA: SPORTEX Casting Show Pálava 2019 (reportáž)

V špeciálnom vysielaní Rybárskej Televízie EXTRA sa tentoraz vyberieme na výnimočné podujatie s bohatým programom Sportex Casting Show Pálava 2019. 
RTV Extra: SPORTEX Casting Show Pálava 2019

RTV Extra: SPORTEX Casting Show Pálava 2019

V nedeľu 28. apríla sa v Strachotíne uskutočnia 1. majstrovstvá v hodoch do diaľky, Sportex Casting Show Pálava 2019. Keďže sme sa chceli o tomto podujatí dozvedieť čo najviac, oslovili sme usporiadateľa Martina Gutmana, aby nám o tomto podujatí povedal čo najviac.
RTV EXTRA: Sumec 40kg na prívlač

RTV EXTRA: Sumec 40kg na prívlač

V relácii Rybárska Televízia Extra sa tentoraz dozviete,  ako sa Pačkymu v skorú jar podarilo zdolať pekného 40kilogramového sumca na prívlač a povieme si tiež niečo viac o atraktívnej súkromnej vode v Jure nad Hronom, kde môžete uloviť pekné sumce aj trofejných rozmerov.
RTV Extra: Jarný rybolov

RTV Extra: Jarný rybolov

V špeciálnej epizóde relácie Rybárska Televízia vám prinášame reportáž z jarného rybolovu. Na súkromnej vode sme lovili sumce, kaprov, ale aj zubáčov. Ak máte rybárske suchoty a chcete vidieť naozaj nádherné úlovky prívlačiarov, kaprárov a feederistov, tak neváhajte a pozrite si nás.
RTV Extra: Lov pstruhov na prívlač

RTV Extra: Lov pstruhov na prívlač

Do štúdia Rybárskej Televízie sme si tentoraz pozvali úspešné a šikovné prívlačiarky a pretekárky Janku a Soňu. Porozprávali sme sa o love pstruha dúhového na prívlač.
RTV Extra: Prívlač v Írsku

RTV Extra: Prívlač v Írsku

V Rybárskej Televízii EXTRA sa venujeme lovu rýb. Naším hosťom je Andrea Nuna Kovac, Slovenka, žijúca v Írsku, ktorej životnou vášňou je prívlač. Andrea nám porozpráva o rybolove v Írsku, čo tu platí, aké ryby tu nájdete, ale aj o jej úspechoch v prívlači.  
Rybárska Televízia 6/2019

Rybárska Televízia 6/2019

V Rybárskej Televízii si tentoraz prídu na svoje prívlačiari aj kaprári. S bratmi Pavlíkovcami budeme loviť zubáčov na Dunaji a stretneme sa s Petrom Mikulcom, ktorý ulovil teraz v skorú jar rekordného kapra s váhou viac ako 28kg! Sledujte nás a dozviete sa nové tipy, ktoré môžete vyskúšať pri vode v novej sezóne.
RTV EXTRA: Výprava na Rio Ebro

RTV EXTRA: Výprava na Rio Ebro

Damir a Marcel sa v skorú jar vybrali na bájne Rio Ebro. O svojich zážitkoch zo španielskej výpravy za veľkými sumcami nám porozprávali v ďalšom live vysielaní RTV Extra. Ak chcete vidieť parádne úlovky sumcov, tak si nenechajte určite ujsť Rybársku Televíziu! 
Rybárska Televízia 5/2019

Rybárska Televízia 5/2019

V Rybárskej Televízii opäť navštívime východ našej krajiny a budeme loviť kaprov na feeder, a to dvomi spôsobmi. Stáva sa aj vám, že sa kostné červy zakuklia? Riešenie je jednoduché, treba ich dať do chladničky. No my vám poradíme, ako ich môžete pred uskladnením mierne upraviť, aby vydržali dlhšie. Sledujte nás.
RTV Extra: O §15 nového rybárskeho zákona s právnikom

RTV Extra: O §15 nového rybárskeho zákona s právnikom

Vo vysielaní RTV EXTRA sme sa stretli s právnikom a diskutovali sme o § 15 nového rybárskeho zákona. Porozprávali sme sa o umiestňovaní karavanov a prístreškov pri vode, ale dotkli sme sa aj ďalšej témy, akou je prechovávanie a zapisovanie rýb počas rybárskych pretekov.
Rybárska Televízia 4/2019

Rybárska Televízia 4/2019

V Rybárskej Televízii sa spolu s našim hosťom Slavom Černokom vyberieme na Sávu. Zameriame sa na lov zubáčov prívlačou. Sledujte nás a dozviete sa niekoľko užitočných tipov, ktoré môžete použiť pri jarnej prívlači aj u nás.
RTV Extra: § 14 - aké kombinácie rýb si môžete privlastniť?

RTV Extra: § 14 - aké kombinácie rýb si môžete privlastniť?

Aj v tomto vysielaní Rybárskej Televízie EXTRA sa venujeme § 14, vypovedajúcom o množstve úlovkov a ich evidencii. Predstavíme si grafické znázornenie privlastňovania si rýb z dielne Ministerstva životného prostredia, ktoré vám jednoducho a detailne ukáže, aké kombinácie rýb si môžete privlastniť a aké nie. Sledujte nás!
Rybárska Televízia 3/2019

Rybárska Televízia 3/2019

V tejto epizóde relácie Rybárska Televízia vám ukážeme niekoľko vychytávok, ktoré môžete využiť pri vode. Dozviete sa, prečo by ste mohli oprášiť počas lovu nástrahu našich dedov, a to chlieb, ale rovnako si ukážeme aj - možno pre vás - nové spôsoby viazania uzlov. Sledujte nás.
RTV Extra: Výklad MZP k § 14

RTV Extra: Výklad MZP k § 14

Nový rybársky zákon a vyhláška s účinnosťou od 1.1.2019 rozprúdili v radoch slovenských rybárov obrovskú diskusiu. V relácii RTV Extra sme sa niekoľkokrát venovali výkladu vyhlášky. V tejto epizóde sa venujeme výkladu sporného paragrafu 14 , ktoré poskytlo Ministerstvo životného prostredia. 

 

Rybárska Televízia 2/2019

Rybárska Televízia 2/2019

V Rybárskej Televízii sa tentoraz dozviete, ako môžete úspešne loviť kapry v zime. V tomto období sú kapry v letargickom stave a potravu prijímajú veľmi málo. Ako iM prejdete cez rozum, sa dozviete, ak si pozriete reláciu. Príjemné sledovanie vám prajeme.
RTV Extra: Extrémny test prútov Sportex

RTV Extra: Extrémny test prútov Sportex

V ďalšom špeciálnom vysielaní Rybárskej Televízie sme sa pozreli na to, čo všetko dokáže vydržať jedna z najdôležitejších súčastí rybárskej výbavy, udica. Prúty sme vystavili extrémnym uhlom ohybu, ktoré sú simuláciou toho, čo musia vydržať napr. keď zdolávate z člna rybu, zakliesnú medzi koreňmi.
RTV Extra: Nezrozumiteľný §14 - výklad právnika

RTV Extra: Nezrozumiteľný §14 - výklad právnika

V RTV Extra sa venujeme výkladu novej vyhlášky, konkrétne nezrozumiteľnému paragrafu 14 o množstve úlovkov a ich evidencii. Obsah paragrafu 14 nám vyloží skúsený právnik a rybár v jednej osobe.
Rybárska Televízia 1/2019

Rybárska Televízia 1/2019

Rybárska Televízia prichádza aj na začiatku roku 2019 s novou premiérou. V prvej tohtoročnej relácii nás pozval Paľo Vašíček na svoju obľúbenú rieku, aby nám ukázal, ako úspešne loviť ryby prívlačou v zime. A pozrieme sa tiež na to, ktoré relácie z minulého roku boli divácky najúspešnejšie. Sledujte a zdieľajte nás.
RTV Extra: Nová vyhláška a Slovenský rybársky zväz

RTV Extra: Nová vyhláška a Slovenský rybársky zväz

Vedeli ste, že len 23 paragrafov dokáže zamestnať viac ako 120 000 ľudí? Tak to sa momentálne deje na Slovensku. Nová vyhláška platí od 1.1.2019 a nie všetko je v nej jasné. Preto sme sa rozhodli dať priestor miestnym organizáciam a rovnako aj vedeniu Slovenského rybárskeho zväzu a porozprávali sme sa aj o nejasnostiach v nej.
RTV Extra: Ako uloviť

RTV Extra: Ako uloviť "slovenskú anakondu"?

RTV Extra k vám tentoraz prichádza s reportážou o ulovení rekordného mieňa s dĺžkou 73cm! Že ste ešte niečo také nevideli? Tak nás sledujte a dozviete sa aj, ako sa podarilo takéhoto mieňa uloviť.
Navrch stránky