Sonar SIMRAD Cruise 9 ROW 83/200 XDCR

Vaša cena s DPH:
845 €
Cena bez DPH:
704,17 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
456 6035
Dostupnosť:
sklad 2 ks

Produkt si môžete zakúpiť vo vašej rybarskej predajni.

Sonar SIMRAD Cruise 9 ROW 83/200 XDCR

Sonar SIMRAD CRUISE je osadený 9 palcovou obrazovkou a sondou 83/200XDCR. Sonar sa vyznačuje jednoduchým a intuitívnym ovládaním.

Sonar SIMRAD Cruise 9 ROW 83/200 XDCR

SIMRAD CRUISE so sondou 83/200

Nový Simrad Cruise má intuitívne ovládanie. Vďaka tomu dostáva Simrad Cruise ovládanie GPS navigácie a sonaru na novú úroveň za prijateľnú cenu. Bez zložitých sonarových a sieťových funkcií Simrad Cruise jednoducho zapnete a môžete vyhľadávať ryby alebo sa plaviť. Displej skvele viditeľný aj na priamom slnku, montážna konzola a sonda v balení. Užívateľské rozhranie je ovládané pomocou otočného gombíka a tlačidiel, ktoré zaisťujú plynulú navigáciu v ponukách a poskytuje dôležité informácie potrebné pre bezpečný a príjemný čas pri vode - rýchlosť, hĺbka, ryby, poloha GPS, kurz, stav batérie a teplota. Dodávaná sonda poskytuje vynikajúce automatické sledovanie hĺbky pre bezproblémovú prevádzku bez potreby jemného ladenia alebo nastavovania. Predvolené zobrazenia displeja pozostávajú z: mapy, sonaru, navigácie, mapy / sonaru, mapy / navigácie a sonaru / navigácie. Simrad Cruise je k dispozícii vo verziách s uhlopriečkou obrazovky 5-, 7- a 9-palcov a môže byť namontovaný na prístrojovú dosku alebo na konzolu. Podporuje mapy C-MAP® a Navionics® a C-MAP® Easy Routing. 

História sonarov LOWRANCE
História sa začala v roku 1957. Carl Lowrance a jeho synovia Alren a Darrell sa začali potápať, aby pozorovali ryby a ich zvyky. Prišli na to že 90% rýb sa zdržovalo len v 10-tich percentách vody vo vnútrozemských jazerách tak ako sa menili životné podmienky, ryby sa presúvali do priaznivejších oblastí. V roku 1959 Lowrance uviedol "The little green box - malú zelenú škatuľu", ktorá sa stala najobľúbenejším sonarom na svete. Lowrance ako prvý uviedol sonar určený pre športový rybolov, ktorý bol schopný samostatne lokalizovať ryby. Od toho času spoločnosť postupne vylepšuje sonary a tak sa stala špičkou medzi výrobcami sonarov. Ponúka výlučne to, čo rybár potrebuje: kvalitnú obrazovku, vysokú citlivosť a spoľahlivosť, jednoduché - intuitívne ovládanie, úplnú vodotesnosť, kompletné príslušenstvo, rýchly servis a cenovú dostupnosť.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Sonar SIMRAD Cruise 9 ROW 83/200 XDCR

Prílohy k produktu Sonar SIMRAD Cruise 9 ROW 83/200 XDCR

Diskusia:

 

Navrch stránky