Software HDS 3D priestorový modeling II.

 • Software HDS 3D priestorový modeling II.
 • 3D model vodnej plochy nasnímaný sonarom
 • vodná plocha vypracovaná v softvéry na 3D modeling aj s hĺbkovými zlommi
 • počítačová 3D napodobenina skutočneho jazera
 • mapa vypracovaná v 3D modelingu aj s hĺbkovými zlommi
 • mapa jazera so znázornenými prekážkami
 • 3D model jazera s farebne odlíšenými hĺbkovými zlommi
 • detail na časť jazera zobrazeného s hĺbkovými zlommi a prekážkami na Oravskej priehrade
 • časť Oravskej priehrady zobrazená v 3D modeli z bočného pohľadu
 • nasonarováná časť jazera a práca s ňou v 3D modelingovom programe
 • vytváranie 3D modelu s už nasonarovanej časti jazera
 • ako pracovať v 3D programe a ako zobraziť hĺbkové zlomy
 • mapka s hĺbkovými zlommi bez farebnej odlišnosti
 • Dunaj zobrazený na mapke s presnou polohou a hĺbkovými zlommi bez farebného odlíšenia
 • farebne odlíšené hĺbkové zlomy na VN Čerenci pri hrádzi
 • VN Čerenec s hĺbkovými zlommi farebne odlíšenými pri hrádzi
Vaša cena s DPH:
159 €
Cena bez DPH:
132,50 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
953 001
Dostupnosť:
sklad 3 ks
-+

Software HDS 3D priestorový modeling II.

Ste rybár? (prívlačkár, kaprár, lovec sumcov,..) Ste hospodár rybárskej organizácie? Ste Geológ? Zaujíma Vás 3D relief povodia riek, priehrad? Potom software >> HDS 3D priestorový modeling << je pre Vás tá správna voľba: vrstevnicový model, 3D model,...

Softver na tvorbu máp - HDS 3D priestorový modeling II

Vyskúšajte si TERAZ demoverziu softvare


Softvér 3D modeling II. je dostupný v dvoch edíciach, LITE a PRO. Verzia LITE nezahŕňa Map Projects - Mapové projekty.

Taktiež je dostupná 14 dňová skúšobná Trial verzia ( potrebné vyžiadať na technik@sports.sk ), počas tejto doby sú dostupné všetky funkcie verzie Pro. Po ukončení skúšobnej doby musí byť zakúpený licenčný kľúč pre verziu LITE alebo PRO, alebo by mal byť ReefMaster odinštalovaný.

Taktiež bol pridaný návod na použitie k softvéru v slovenčine, jeho použitie je ako u iných programov stlačením klávesy F1.


Pre použitie nápovedy v slovenčine si stiahnite súbor ReefMaster_SK.chm do Vášho PC, potom nastavte cestu k uloženému súboru vo Vašom PC v okne Helpfile Location v nastaveniach programu ReefMaster.


Návod v slovenčine nájdete tu: 3 D modeling SKNový softvér pre priestorový 3D modeling, vytváranie vrstevnicových máp a správu GPS navigačných bodov je schopný spracovávať nahrávky sonarov Lowrance HDS a HDI a taktiež pracuje s rôznymi inými formátmi súborov hlavne pri ich exporte, napr. *.lcm pre Lowrance sonary, *.csv pre tabuľkové procesory, *.kml pre Google Earth kde sa Vám v počítači jedným kliknutím zobrazí na zemeguli presné miesto Vašej mapy s pozadím zo satelitných snímkov, ...
Je to aplikácia pracujúca na Windows PC, ktorá kombinuje jednoduché mapovanie podvodného sveta a spravovanie navigačných bodov - zastávok s dôrazom na vlastnosti užitočné pre rybárov.
Táto aplikácia generuje podvodné mapy použitím zaznamenaných dát trás zozbieraných vašim zariadením GPS/sonar. Vytvorenú mapu môžete prehliadať v 2D alebo 3D a hĺbkové kontúry dna môžu byť exportované späť do kompatibilných GPS zariadení.
Taktiež zahŕňa komplexné grafické jednoduché spravovanie zastávok vrátane prenášania zastávok chyť a pusť v oboch režimoch 2D a 3D.
Táto aplikácia je ako knižnica pre všetky vaše GPS dáta vrátane záznamov trás. Záznamy môžu byť uložené a prehliadané, editované, zlúčené a re-exportované do vášho GPS zariadenia.
Samozrejmosťou je archivácia Vašich údajov, prehliadanie Vašich sonarových záznamov v PC, možnosť postupného dopĺňania Vašich projektov a máp, po pripojení PC alebo notebooku cez protokol NMEA0183 je možné naživo sledovať a nahrávať zobrazenie Vašeho GPS/sonaru do PC.
U tejto aplikácie sa platí jednorazová licencia čo znamená, že po zakúpení licenčného kľúča nie sú potrebné žiadne ďalšie poplatky na obnovovanie licencie, aktualizácie sú zdarma, ...

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Čelovky

Čižmy

čižmy Grenlander do -30° zelené

35,53 € 30,97 € s DPH

1 + 1 udice, navijaky,...

Lampy

Kempingové

Fotogaléria k produktu Software HDS 3D priestorový modeling II.

Prílohy k produktu Software HDS 3D priestorový modeling II.

Diskusia:

sports11-11-2014 09:27

Dobry den,chcel by som sa opytat ktore typy sonarov podporuju 3D modeling,resp.ci sa da modelovat aj z triedy elite-4.dakujem.

Navrch stránky