SPORTEX, Winter bunda

Predaj skončil
Výrobca:
SPORTEX
Obj. čislo:
187 502001
Dostupnosť:
predaj skončil

SPORTEX, Winter bunda

Táto mimoriadne ľahká termobunda vás udrží v teple vďaka novovyvinutému umelému periu Exkin, ktoré prináša najvyššiu teplotu a je ľahko udržiavaťeľné. Tento špeciál pre rybárov ponúka obrobské výhody prírodného peria.

SPORTEX Thermo - Zimn bunda


Vhodn Zimn bunda do chladnho zimnho poasia. Idelna je aj na cestovanie, oddych, relax, von as, pouiten vdy a vade a za kadej situcie. Je to naozaj ahk termo bunda ktor vs udr v teple a suchu! Novo vyvinut materil tzv Exkin Vm prina zaruen teplo a je ahko istiaci, vyznauje extrmne vysokou vzdunosou , nzkou hmotnosou a je vemi rchlo schnci.
Vonkaj pl? je vode a vetru odoln s kapucou z vntra potiahnut flsom pre absoltny komfort. Nepremokav vysoko kvalitn zipsy na vekch vreckch ponkaj vea priestoru na drobn veci, ktor treba ma bezpene u seba. Samozrejme, e vreck maj z vntornej strany kvalitn fls, za ktor sa vm odvaia ruky v mrazivom poas.
Tto zimn bunda Vm teda ponka vysoko kvalitn a dokonal ochranu pred daom a snehom ale aj silnm vetrom. Stle budete ma prjemn pocit sucha a tepla.
Ak by ste si mysleli, e vybra sa na ryby poas chladnch zimnch dn je nemon, - tto bunda Vs presved o opaku.

Dvody ku kpe SPORTEX Thermo - Zimnej bundy
- Pohodln
- Vemi ahk
- Vode odoln
- Vetru odoln

Parametre:
Vonkaj pl?: 100% Nylon, PU membrnou
Vntorn krupina: Exkin, 100% polyester
WC: 10,000 mm H2O
MVP: 5.000gr / m2 / 24h
Vekosti: M, L, XL, XXL

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu SPORTEX, Winter bunda

Diskusia:

 

Navrch stránky