Sportex fleece bunda

Predaj skončil
Výrobca:
SPORTEX

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
187 500002 - veľkosť L sklad 1 ks
109,96€

Sportex fleece bunda

Špeciálna úprava s protiveternou membránou zabraňuje vetru dostať sa dovnútra, napriek tomu je vzdušná a dosahuje dokonalé teploizolačné vlastnosti. Táto skvelá mikina disponuje extra veľkými vonkajšími vreckami a prídavným vnútorným vreckom.

SPORTEX Windstopper-Flisová bunda


Vysoko kvalitné, veľmi mäkká flisová bunda s osobitnou Windstopper membránou ktorá Vás ochráni počas chladných a veterných dní. Bunda je veľmi pohodlná vyrobená z vysoko kvalitného flísového materiálu do extrémnych podmienok. Flís na tejto bunde nájdete nie len z vonkajšej strany, ale pre pohodlne nosenie a komfort nájdete všitý flís aj z vnútra bundy. Špeciálna konštrukcia s „Windstopper“ membrány zabraňuje studenému vetru vstúpiť dnu, aby vaše telo stále ostalo ochránené. Pod bundou sa vytvorí príjemná mikroklíma a vy stále máte pocit sucha a tepla. Stále si však zachováva svoju priedušnosť a dosahuje vynikajúcu teplotnú rovnováhu medzi vonkajšou a vnútornou teplotou.
Vynikajúce spracovanie od SPORTEX s extra veľkými vreckami na vonkajšej strane a jedno vnútorné vrecko dopĺňajú komfort tejto flísovej bundy.
Ideálna na nosenie vo všetkých ročných obdobiach.

Dôvody ku kúpe SPORTEX Windstopper-Flisovej bundy
- Membrána proti prefúknutiu
- Veľmi pohodlná
- Celoročné nosenie

Parametre:
Materiál: 100% polyester
PU-membrána
WC: 8,000 mm
H2O MVPt: 4,000 g / m2 / 24h
Veľkosti: M, L, XL, XXL

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Sportex fleece bunda

Diskusia:

 

Navrch stránky