Simrad NSX 3007 Active Imaging sonda

Vaša cena s DPH:
1 558,80 €
Cena bez DPH:
1 299 €
Výrobca:
Simrad
Obj. čislo:
456 6044
Dostupnosť:
Klikni TU

Produkt si môžete zakúpiť vo vašej rybarskej predajni.

Simrad NSX 3007 Active Imaging sonda

Inteligentné sonary / mapové plotre NSX zjednodušujú a zefektívňujú váš zážitok. S ovládaním podobným smartfónu, mapami C-MAP® X, intuitívnou dotykovou obrazovkou IPS, sonarom Simrad®, radarom a podporou autopilota je všetko pripravené. K dispozícii je ti

Simrad NSX 3007 Active Imaging sonda

Posuňte svoj zážitok na úplne novú úroveň s inteligentným mapovým plotrom a vyhľadávačom rýb Simrad® NSX™. Vďaka inovatívnemu, modernému rozhraniu s výkonnými navigačnými funkciami s podporou C-MAP® uvidíte všetko ako nikdy predtým, naše IPS dotykové obrazovky zachytávajúce každý detail. NSX je dodávaný s Active Imaging™ 3-v-1, integrovanou podporou systému Radar a Autopilot a s naším praktickým nástrojom Setup Wizard, budete okamžite pripravený. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si ďalšie dobrodružstvo na vode.

Nový, intuitívny zážitok z dotykovej obrazovky

Zažite modernú jednoduchosť v bohatých detailoch. NSX spája čisté a priamočiare rozhranie s obrazmi vo vysokom rozlíšení, aby ste získali úplne nový zážitok. Jednoducho pristupujte a používajte všetky funkcie NSX, vrátane inteligentného prispôsobenia obrazovky pretiahnutím myšou, plne upraviteľný panel nástrojov a vylepšené denné a nočné režimy. Získajte krištáľovo čistý pohľad na detaily grafu, štruktúru a spodné obrysy pomocou žiarivej dotykovej obrazovky SolarMAX™ IPS. Displej s vysokým rozlíšením je viditeľný z akéhokoľvek uhla, na priamom slnečnom svetle a cez polarizované šošovky s kompletným ovládaním dotykovej obrazovky. 

Oživte navigáciu s NSX

Pozrite si podrobnosti mapy novým spôsobom. To zahŕňa podporu pre námorné optimalizované mapy novej generácie C-MAP® DISCOVER X™ a REVEAL X™ vyvinuté pre NSX, ktoré obsahujú sviežu, intuitívnu prezentáciu máp a denné aktualizácie.
C-MAP mapy zahŕňajú plnohodnotné vektorové mapy s vlastným tieňovaním hĺbky a batymetriou s vysokým rozlíšením, ktoré zobrazujú presné obrysové čiary až do úrovne detailov 1 stopy. Môžete zlepšiť plánovanie a vykresľovanie trasy pomocou projekcií Tides and Currents a nášho vôbec najrýchlejšieho automatického smerovania. Navyše je tu nová funkcia Map Inspection s prístupom jedným dotykom k informáciám o miestach, bodoch záujmu, prílivoch a odlivoch, kanáloch a podobne.
Aplikácia Simrad® Companion funguje ako rozšírenie vášho NSX s rovnakými grafmi a všetkými údajmi z mapy na dosah ruky, či už na vode alebo mimo nej. Aplikácia vám umožňuje plánovať výlety, kontrolovať trasy a vykresľovať trasové body vo vašej aplikácii a synchronizovať ich priamo s vaším NSX.

Kompletný balík technológie Simrad® na dosah ruky

NSX otvára svet možností. Rozšírte svoj systém o výkonné technológie Simrad® Sonar, Autopilot a Radar.Získajte obrázky s vysokým rozlíšením pod a po stranách vášho plavidla pomocou Active Imaging™ so sonarom CHIRP, SideScan/DownScan Imaging™ a FishReveal™. Hľadajte ešte väčšie hĺbky so širokou škálou kompatibilných 1kW prevodníkov.
Autopilot Simrad®, známy svojim legendárnym výkonom, vám umožní vychutnať si všetky vaše aktivity. Či už lovíte lovnou vlečnou sieťou alebo plánujete svoju ďalšiu destináciu, máme pre vás všetko. Náš „dodatočný pár rúk“, ktorý je k dispozícii pre vonkajšie a vnútorné motory, pomáha spúšťať vzory a trasy, navigovať k trasovým bodom a udržiavať kurz.
Môžete tiež okamžite identifikovať nebezpečenstvo. S našimi ocenenými HALO® Dome radarmi s pulznou kompresiou môžete vidieť súčasne blízko aj ďaleko (až 72 nm) s ultrarýchlymi aktualizáciami každú sekundu. Buďte okamžite pripravení s úsporným pohotovostným režimom a zvýrazňujte ciele pomocou vlastných režimov, ako je prístav, pobrežie a počasie.

Jednoduché nastavenie, jednoduchá správa

So všetkým, od sprievodcu nastavením až po integráciu aplikácie Simrad®, jednoduché nastavenie sonaru a rady, ktoré vám pomôžu, keď to potrebujete, NSX uľahčuje život na vode ako kedykoľvek predtým.
Sprievodca nastavením vám pomôže s podrobnými pokynmi, aby ste mohli rýchlo začať pracovať, zatiaľ čo aplikácia Simrad® ponúka celý rad pridaných doplnkov. Patria sem bezproblémové aktualizácie softvéru, plánovanie výletov po vode aj mimo nej, prehľadné zobrazenie mapy, ktoré vyzerá rovnako na všetkých platformách, plus jednoduchý prenos všetkých údajov vrátane trás a trasových bodov.
Ale to nie je všetko. Rady sonaru ponúkajú usmernenie o tom, čo sa deje počas úprav nastavení, a nastavenie sonarového zariadenia vám poskytuje ľahko zrozumiteľné výzvy pre každý krok procesu – okamžite budete v prevádzke. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si ďalšie dobrodružstvo.

Dôvody ku kúpe Simrad NSX 3007 Active Imaging sonda:

 • Podpora pre námorne optimalizované mapy C-MAP® DISCOVER™ X a REVEAL™ X s novou, intuitívnou prezentáciou máp a dennými aktualizáciami
 • Dotyková obrazovka IPS s vysokým rozlíšením a extrémnymi pozorovacími uhlami, dokonca viditeľná cez polarizované šošovky
 • Prevodník Active Imaging™ 3 v 1 s funkciami CHIRP, SideScan a DownScan Imaging™ a podporou pre 1kW prevodník na dosiahnutie väčších hĺbok
 • Sprievodca nastavením, ktorý vám umožní rýchle spustenie a navyše jednoduchšie nastavenie sonaru
 • Plná integrácia s možnosťou rozšírenia systému o sonar Simrad®, autopilota, radar a ďalšie
 • Rýchlejšie automatické smerovanie s bezproblémovou dostupnosťou
 • Sledujte súčasne blízko aj ďaleko (až 72 nm) s podporou HALO® Radar a získajte ultrarýchle aktualizácie každú sekundu
 • Zostaňte v kurze s plnou integráciou autopilota Simrad®
 • Moderné a jednoduché rozhranie
 • Integrácia aplikácie Simrad® – majte údaje z mapy na dosah ruky na vode aj mimo nej
 • Integrácia aplikácií tretích strán
 • Bezdrôtová konektivita plus plná sieť Ethernet a NMEA 2000®
 • Podpora IP videa

História sonarov LOWRANCE

História sa začala v roku 1957. Carl Lowrance a jeho synovia Alren a Darrell sa začali potápať, aby pozorovali ryby a ich zvyky. Prišli na to že 90% rýb sa zdržovalo len v 10-tich percentách vody vo vnútrozemských jazerách tak ako sa menili životné podmienky, ryby sa presúvali do priaznivejších oblastí. V roku 1959 Lowrance uviedol "The little green box - malú zelenú škatuľu", ktorá sa stala najobľúbenejším sonarom na svete. Lowrance ako prvý uviedol sonar určený pre športový rybolov, ktorý bol schopný samostatne lokalizovať ryby. Od toho času spoločnosť postupne vylepšuje sonary a tak sa stala špičkou medzi výrobcami sonarov. Ponúka výlučne to, čo rybár potrebuje: kvalitnú obrazovku, vysokú citlivosť a spoľahlivosť, jednoduché - intuitívne ovládanie, úplnú vodotesnosť, kompletné príslušenstvo, rýchly servis a cenovú dostupnosť.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Simrad NSX 3007 Active Imaging sonda

Prílohy k produktu Simrad NSX 3007 Active Imaging sonda

Diskusia:

 

Navrch stránky