Rybárske kliešte SPORTS EAGLE HEAVY 16cm

Vaša cena s DPH:
10,68 €
Cena bez DPH:
8,90 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
2765 PF35055
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Rybárske kliešte SPORTS EAGLE HEAVY 16cm

Extrémne odolné kliešte osadené EVA rúčkou spolu s čeľusťami ktoré dokážu krimpovať tie najhrubšie fluorocarbóny ale taktiež dobre poslúžia pri otváraní krúžkov.

Rybárske kliešte SPORTS EAGLE HEAVY 16cm

Sports Kliešte Eagle Heavy s PIN sú extrémne robustné a veľmi silné pre výrobu tých najťažších a najrafinovanejších montáží pre váš úspešný rybolov. Ich protišmyková  rukoväť potiahnutá odolnou penou EVA, vám doslova padne do ruky, nešmýka sa vám, čo je veľmi dôležité keď pracujete s hrubšími vlascami, fluorocarbonmi a šnúrami v kombinácii s veľkými a ostrými háčikmi na lov najväčších predátorov.

Nespornou výhodou je aj to že vás rukoväť nechladí v zime. Ramená klieští sú z masívnej ocele s povrchovou úpravou odolnou voči korózii. Tieto multifunkčné kliešte vám ponúkajú možnosť bezpečného a rýchleho otvárania krúžkov vďaka PINu na otváranie krúžkov až 4mm dlhému. Zvládnete tak aj tie najsilnejšie montáže bez problému.

Na ramenách sú dva otvory na krimpovanie, teda zatváranie spojovacích dutiniek, pri výrobe montáže. Súčasťou ramena je strihacia časť určená na strihanie aj hrubých silonov a fluorocarbónov. Náš výrobok Sports Kliešte Eagle Heavy s PIN sa určite stanú vašou dobrovoľnou povinnou výbavou a dobrým pomocníkom pre lov na mori, lov sumcov, výrobe montáží na ulovenie vašich rekordných rýb.

Dôvody ku kúpe Rybárske kliešte SPORTS EAGLE HEAVY 16cm:

  • Extrémne pevné a robustné
  • Rukoväť potiahnutá EVA penou
  • Odolné voči korózii
  • PIN na otváranie krúžkov
  • Otvory na krimpovanie

SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Rybárske kliešte SPORTS EAGLE HEAVY 16cm

Prílohy k produktu Rybárske kliešte SPORTS EAGLE HEAVY 16cm

Diskusia:

 

Navrch stránky