Kaprárske prúty Competition CS-5 Distance 13ft 3-5oz

Vaša cena s DPH:
204,95 €
Cena bez DPH:
170,79 €
Výrobca:
SPORTEX
Obj. čislo:
187 144460
Dostupnosť:
skladom od 15.06.2024
-+

Kaprárske prúty Competition CS-5 Distance 13ft 3-5oz

Kaprárske prúty Competition CS-5 to je výnimočná kombinácia rýchlosti a odolnosti v spojení s moderným dizajnom. Unikátna séria prútov ponúka výborný pomer cena výkon.

Kaprárske prúty Competition CS-5 Distance 13ft 3-5oz

Vyskúšajte naše prúty SPORTEX Competition Carp CS-5 a objavte svet kaprariny vďaka ich výnimočnej kombinácii rýchlosti, odolnosti a pôsobivých tlmiacich vlastností. Semiparabolická akcia prútov je zaručená vďaka blanku vyrobeného z japonského vysoko výkonného uhlíku, ktorý je zároveň rýchly a neuveriteľne húževnatý. Pri zdolávaní energických a veľkých rýb budete mať vždy navrch. Spodný diel je zosilnený 3D X uhlíkovou pančuchou, čo vyzerá veľmi elegantne ale zároveň spľňa funkciu rýchlej a silnej opory pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti.

Okrem pôsobivého výkonu sa séria Competition CS-5 vyznačuje aj moderným dizajnom a prichádza so špičkovými komponentami vrátane odolných očiek SIC v štýle KW, ktoré zabraňujú omotaniu vlasca pri nahadzovaní. Sedlo navijaku v štýle TVS je ergonomicky tvarované tak aby dobre sedelo v ruke a EVA koncovka pomáha pri nahadzovaní. Zaujala vás séria prútov Competition CS-5? Pozrite si tiež SPORTEX Catapult CS-4 alebo SPORTEX Invictus CS-2.

Nezabudnite si vybrať:

Zaujala vás séria prútov SPORTEX Competition CS-5?

SPORTEX = garantovaná nemecká kvalita so zárukou 10rokov na blank!

Dôvody ku kúpe SPORTEX kaprového prútu
 • 10 ročná záruka na blank
 • v reálnych testoch dohod viac ako 170m
 • prvé očko 50mm
 • top kvalita za dobrú cenu
 • zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom
 • prúty v tenkom - modernom blanku
 • prúty sú vhodné aj na ďaleké hody - nahadzujete výrazne ďalej ako ostatní
 • každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný
 • dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové
 • nadčasový dizajn
 • ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne

SPORTEX kaprové prúty

Inovatívne kaprové prúty neprekonateľné v kvalite
Sportex kaprové prúty kombinujú znalosti v dizajne s optimálnou akciou a funkčnými vlastnosťami ako žiadne iné prúty. Vďaka kvalitným vysoko modulovaným uhlíkovým vláknam alebo optimálnej kombinácii kevlarových/vysoko modulovaných uhlíkových vlákien s technológiou HT-Cross-Winding spletaných pásov sme vytvorili prúty ktoré ľudia dlhodobo vyhľadávajú. Vysoko kvalitné Fuji diely, ako sú najlepšie očká a sedlo navijáku dávajú prútom vynikajúci estetický vzhľad a úžitkovú hodnotu po mnoho rokov. Boli vyvinuté profesionálmi pre profesionálnych kaprárov - ľudí, ktorý chcú mať vo výbave to najlepšie.

Synonymum TOP kvality, to je SPORTEX!

Rybárske prúty s unikátnou technológiou a vynikajúcou kvalitou sú na trhu už viac ako 60 rokov. Značka ktorá ponúka 10 ročnú záruku a naozaj nepozná žiadne limity. Najlepšie dostupné materiály ako Kevlar, Boron alebo Zylon použité vo výrobe, nájdete taktiež aj v leteckom priemysle a vo formule jedna. Žiadny iný prút neponúka takúto kombináciu sily, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prút na celý život a dedičstvo vášho syna aj vnuka...

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Kaprárske prúty Competition CS-5 Distance 13ft 3-5oz

Prílohy k produktu Kaprárske prúty Competition CS-5 Distance 13ft 3-5oz

Katalog 2024: na stiahnutie - dĺžky hodov - QR kod
SPORTEX_Sk_2024.pdf

Diskusia:

 

Navrch stránky