Žiadna reklama, naše značky skutočne víťazia

SPORTS ponúka rybárom iba tie najkvalitnejšie produkty v TOP kvalite. Veľa rybárov vďaka našim produktom dosiahlo svoje životné úspechy. O niektorých vás budeme informovať na tejto stránke. Rybári sa aj týmto spôsobom môžu presvedčiť, že veľkoobchod SPORTS je zárukou kvality. 

1. miesto - MIVARDI Feeder Cup

1. miesto - MIVARDI Feeder Cup

 

Dňa 26.4.2015 sa v Piešťanoch na Váhu konalo 1.kolo Kinder Feeder Tour -Mivardi  feeder cup.  Slnečné počasie privítalo  32 pretekárov z kategórie U-14 a 10 pretekárov z kategórie U18.  Ale  najprv by som chcel napísať niečo o sobotnom tréningu.  

 

2. miesto - MIVARDI Cup 2015

2. miesto - MIVARDI Cup 2015

 

Na tento pretek som sa pripravoval už asi 3 týždne vopred . Chodil som na trať trénovať , špekuloval som aké krmivo použijem na takúto pomerne studenú vodu .  Na prvom tréningu som zistil, že ryby lepšie reagujú na sladké krmivo. Pochytal som nejaké nosále, plotice.

 

 

Víťazom 1.Ligy LRU- feeder 2013  je družstvo SRZ MsO HLOHOVEC-BROWNING

Víťazom 1.Ligy LRU- feeder 2013 je družstvo SRZ MsO HLOHOVEC-BROWNING

 

Od roku 2004, keď sa na brehu jazera v Novákoch stretlo 50 nadšencov a priaznivcov tejto rybolovnej techniky z celého Slovenska prešlo mnoho času a vystriedalo sa na brehoch našich riek a jazier mnoho pretekárov. Niektorí vydržali do dnešných dní, niektorých povinnosti a životné okolnosti „odviali“ inam.

 

Navrch stránky