Žiadna reklama, naše značky skutočne víťazia

SPORTS ponúka rybárom iba tie najkvalitnejšie produkty v TOP kvalite. Veľa rybárov vďaka našim produktom dosiahlo svoje životné úspechy. O niektorých vás budeme informovať na tejto stránke. Rybári sa aj týmto spôsobom môžu presvedčiť, že veľkoobchod SPORTS je zárukou kvality. 

Soňa Predná striebornou na Dni ostrieža 2016

Soňa Predná striebornou na Dni ostrieža 2016

Sľubná nádej rybárskeho sveta Soňa Predná zabodovala na pretekoch Deň ostrieža 2016 i v kategórii dospelých. Umiestnila sa na druhom mieste. Priateľské stretnutie rybárov sa uskutočnilo 17. novembra na VN Boleráz. Bodovanou rybou bol, samozrejme, ostriež a lovilo sa na prívlač. Jednokolové preteky trvali asi hodinu pri bodovaní čo ostriež, to bod. Pozrime sa na tieto preteky očami Soni.
Vďaka 45 pleskáčom vybojoval Timotej tretie miesto

Vďaka 45 pleskáčom vybojoval Timotej tretie miesto

Plavačkári – Klub LRU Trnava v spolupráci s MsO SRZ Trnava zorganizovali 26. septembra 2016 na vodnej nádrži Suchá nad Parnou  detské rybárske preteky Suchovský pleskáč. Mladí rybári súťažili v love pleskáča vysokého a piestika zelenkavého.  Systém bodovania bol jedna ryba - jeden bod. Tretie miesto obsadil Timotej Minárik z tímu SPORTS FISHING TEAM SLOVAKIA. Pozrime sa na tieto preteky z jeho pohľadu.

1. miesto - Boland Feeder cup 2016

1. miesto - Boland Feeder cup 2016

 

V poslednú septembrovú nedeľu je tu opäť tradičný jesenný feedrový pretek, Boland feeder cup, ktorý sa koná na vážskom kanáli v Piešťanoch.

Keďže je to môj najobľúbenejší pretek, pripravovala som sa naň už 2 týždne vopred, aby som urobila maximum pre úspech.

1. miesto - Zlatá rybka firmy Sports

1. miesto - Zlatá rybka firmy Sports

 

V prvú októbrovú sobotu sa uskutočnili prvé preteky seriálu kindre spinning tour 2016, ktoré sa uskutočnili v Považanoch na miestnom štrkovisku. Podľa informácií bolo tesne pred pretekmi do tejto vody nasadených 1500 kusov pstruha dúhového. Na tejto vode bolo aj veľa ostriežov a šťúk.

Majster Slovenska v LRU Feeder - Martin Haššo (Browning)

Majster Slovenska v LRU Feeder - Martin Haššo (Browning)

Martin Haššo majster Slovenska v love rýb udicou.
Počas víkendu 15 – 16.10.2016 vybojoval Martin Haššo člen Browning Feeder Teamu Hlohovec  titul majster Slovenska LRU Feeder.
Dvojdňový pretek sa konal na kanáli Váhu v Považskej Bystrici. Pretekárov bolo 61 z celého Slovenska.
Hľadáte feeder? Feeder je Browning! Všetko pre lov na feeder klikni tu: rybolov na feeder
Pripájame sa k veľkému úspechu gratuláciou, kolektív SPORTS.
2. miesto - VAĎO štuplík cup

2. miesto - VAĎO štuplík cup

V sobotu 9.7.2016 sa na VN Matejovec konali preteky detí do 14 rokov rybolovným spôsobom plávaná. O tomto preteku som sa dozvedel od pána Helera, ktorý už dlho organizuje seriál pretekov Štuplík cup.

 

3. miesto - Moss Feeder Cup !

3. miesto - Moss Feeder Cup !

Dňa 9.7.2016 sa konali preteky v LRU-FEEDER zo seriálu Kinder feeder tour. Tieto preteky sa konali na VN Čerenec pri Vrbovom. O tomto preteku ma informoval pán Heler, ktorý ho organizoval. 

 

3. miesto - Moss Feeder Cup 2016

3. miesto - Moss Feeder Cup 2016

A je tu opäť ďalšie kolo mojich obľúbených feedrových pretekov Kinder feeder tour 2016. tentokrát ide o večerný pretek, ktorého začiatok je o 18:00 hod a končí o 22:00. Je to pre nás veľmi zaujímavé, nakoľko všetky doterajšie preteky boli vždy ráno.

Ako obyčajne aj tentokrát som sa na preteky pripravovala už týždeň vopred,aby som si vyskúšala rôzne varianty kŕmenia.

 

Pretekári Juniorského Sports Fishing Teamu

Pretekári Juniorského Sports Fishing Teamu

Dalsi uspech pretekarov juniorskeho SPORTS FISHING TEAMU!
Browning feeder cup- piaty krát na kanáli v Maduniciach

Browning feeder cup- piaty krát na kanáli v Maduniciach

Ak by ľudia nerobili pre druhých veci pre potešenie, bez vidiny zisku, svet by vyzeral hrozne...  /Sports/

Týmto mottom sme sa riadili,  keď sme pred piatimi rokmi usporiadali prvý ročník Browning feeder cupu a riadime sa ním dodnes. Pritom sme vôbec netušili, ako to bude pokračovať, urobili sme krok do neznáma...

 

3. miesto - Kinder Feeder Cup 2016

3. miesto - Kinder Feeder Cup 2016

Nedeľu 29. mája 2016 som mal v rybárskom kalendári od uja Helera vyznačenú a červeným napísané BROWNING KINDER FEEDER CUP. Rátal som dni pred tým, kedy to už konečne bude. Keďže sa venujem aj karate, myslel som, že víkend bude zasa v športovom duchu, no na súťaž v karate išla len moja sestra. Keď sa vrátila, veľmi som jej závidel dva poháre za prvé miesta. Bolo mi to veľmi ľúto, lebo pohár zo žiadnej súťaže som ešte nemal. A keďže ryby chytám ani nie rok, mamina ma povzbudzovala: „Neboj, zajtra ideš na súťaž do Maduníc, možno chytíš veľkú rybu a možno bude aj pohár!“

3. miesto - Mivardi Feeder Cup 2016

3. miesto - Mivardi Feeder Cup 2016

Hoci budem mať len deväť rokov, veľmi ma baví rybačka a od minulého roku som začala chodiť na veľa pretekov, hlavne v okolí Piešťan a Vrbového. Veľmi ma potešili už prvé úspechy a najviac si vážim druhé miesto v kategórii dievčat na medzinárodných pretekoch BROWNING feeder cup 2015.

Preto som sa veľmi tešila na prvé tohtoročné feedrové preteky MIVARDI FEEDER CUP 2016. Posledná aprílová nedeľa bola veľmi studená, ale aj tak som sa nemohla dočkať. Studené počasie odradilo viaceré kamarátky a kamarátov. Preto ma potešilo, keď organizátori skrátili preteky na Váhu v Piešťanoch o štvrtinu. 

2. miesto - Mivardi Feeder Cup 2016

2. miesto - Mivardi Feeder Cup 2016

Za chvíľu bude mesiac od mojich prvý feedrových pretekov. Priznám sa, ešte stále sa mi nechce veriť čo som dosiahol...

Ale poďme pekne po poriadku. Koncom minulého roka som sa spolu zo sestrou a ďalšimi kamarátmi zúčastnil viacerých spoločných rybačiek deti. Veľmi sa mi to zapáčilo, a tak som sa so sestru veľmi chcel aj ja stať rybárom. Preto ma potešili moji rodičia, ktorý mi povolenku zakúpili. Tak isto sa mi zapáčilo, že som sa dostal do partie detí s ktorými som tento rok prežil už naozaj veľmi veľa. Som rád že som získal vedomosti na spoločnom posedení detí a na spoločných tréningoch. 

1. miesto - Tornádo Feeder Cup

1. miesto - Tornádo Feeder Cup

Dňa 8 .5 sa mali konať preteky v LRU - FEEDER na VN Badín pri Banskej Bystrici . O týchto pretekoch som sa dozvedel cez internet.  Skontaktoval som sa s usporiadateľom a prihlásil som  sa .Tieto preteky  boli pre mňa na úplne neznámej vode, a aj propozície  boli pozmenené  väčšinou sa na takýchto pretekoch ryba  sieťkuje a následne váži, no tu sa v záujme maximálnej ochrany rýb ryba nesieťkovala ale sa púšťala rovno späť do vody. Za každú ulovenú rybu bol 1 bod a za kapra bolo 5 bodov .  Súčasťou mojej stratégie na tento pretek bol predpoklad,  že lepšie bude loviť menšiu rybu  ktorá je síce za bod ale  je možné ju loviť a zdolávať podstatne  rýchlejšie. 

 

2. miesto - Tornádo Feeder Cup

2. miesto - Tornádo Feeder Cup

Dňa 7-8.5.2016 sme sa zúčastnili pretekov Tornado feeder cup na VN Badín pri Banskej Bystrici.

Pretek sa konal síce 8.5 ale kvôli vzdialenosti (asi 200 km) sme prišli už v sobotu a prespali sme tam. Po príjazde nás prekvapila veľmi pekná vodná nádrž s rozlohou 5ha v chatkárskom okolí. Voda sa nám veľmi páčila a tak isto aj podvečerná aktivita kapríkov dávala znamenie že táto voda je veľmi pekne zarybnená...

Navrch stránky