Dotaznik recenzia

Malá pomôcka na napísanie recenzie - recenzia by mala zodpovedať na otázky:*

  • názov recenzovaného produktu
  • základná charakteristika produktu (napr. pri udici uviesť dĺžku, typ, na aké vody sa hodí, gramáž apod., pri navijaku uviesť typ, počet ložísk, prevod, kapacita, počet cievok, apod.) 
  • vlastné skúsenosti s produktom (nezabudnite uviesť, aké úlovky sa vám podarili s recenzovaným produktom uloviť)
  • klady a zápory recenzovaného produktu
  • Vaše záverečné odporúčanie

 

verify

Stlačením tlačítka dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa našich zásad spracúvania osobných údajov. Osobné údaje sú spracované v súlade s Nariadením EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov /GDPR/ a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek zrušiť. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. O svojich právach pri ochrane osobných údajov sa dočítate v záložke “Ochrana osobných údajov”. Registráciou dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom zverejnenia a odoslania informácií v pravidelných e-mailoch z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 10 rokov. Svoj súhlas so zasielaním marketingových informácií môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na linku "Odhlásiť sa" v každom e-maile.

* Tento údaj je povinný

Odoslaním fotografií a audio-vizuálnych záznamov prehlasujete, že osoby na nich zaznamenané súhlasili s publikovaním fotografií a audio-vizuálnych záznamov.
Navrch stránky