Winner - taška na sieť 60x60x12cm

Akcia
Vaša cena s DPH:
26,40 € 22,54 €
Cena bez DPH:
18,78 €
Výrobca:
Tandem Baits
Obj. čislo:
199 36414
Dostupnosť:
sklad 2 ks
-+

Winner - taška na sieť 60x60x12cm

Prepravná taška na prenášanie siete vyrobená z nepriepustného materiálu. Dokonale ochráni pred pachom a vlhkom z použitej prechovávacej siete.

Winner - taška na sieť 60x60x12cm


Prepravná taška na rybárske sieťky. Vnútorná strana je vodeodolná čo vám umožní ukladať aj mokré sieťky bez šírenia nepríjemného zápachu. Použitý bol pevný dvojcestný zips, čo zaručí dlhú životnosť a jednoduchý prístup. Taška je osadená praktickým úchytom s mäkkou penou. Rozmer 60x60x12cm je dostatočne veľký pre uloženie až dvoch pretekárskych sieťok. Použitý materiál je odolný a ľahko sa čistí.

Dôvody ku kúpe taška na sieť Winner
- Rozmer 60x60x30cm
- Pevný dvojcestný zips
- Vodeodolná
- Nepohlcuje pachy
- Ľahko sa čistí

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Winner - taška na sieť 60x60x12cm

Diskusia:

 

Navrch stránky