Teleskopický podberák 4Street Arm Out 4,1m

  • Teleskopický podberák 4Street Arm Out 4,1m
Vaša cena s DPH:
69,95 €
Cena bez DPH:
58,29 €
Obj. čislo:
44 7020350
Dostupnosť:
sklad 1 ks
-+

Teleskopický podberák 4Street Arm Out 4,1m

Teleskopický podberák pre všetky druhy lovu s dĺžkou až 4,1m. Špeciálna uchycovacia spona, pogumovaná hlavica a transportný rozmer len 70cm.

Teleskopický podberák 4Street Arm Out 4,1m


Univerzálny teleskopický podberák, ktorého využitie je naozaj široké. Uľahčí vám zdolávanie z móla, vysokých kameňov, neprístupného brehu alebo dokonca aj z člnu. Podberáková tyč je vyrobená zo špeciálneho uhlíka UTS-12, takže aj pri dĺžke 4,1m je veľmi odolná. Vďaka zaklápaciemu kĺbu sa dá podberák 4Street Arm Out rozložiť rýchlo pomocou jednej ruky, čo oceníte hlavne pri zdolávaní. Podberáková hlavica je pogumovaná, vďaka čomu v nej neuviazne háčik a ryba sa nepoškodí. Veľkosť ramiem je 50cm s hĺbkou taktiež 50cm. Veľkosť očiek 10x6mm. Podberáková hlava je osadená šróbovacím závitom, čo umožňuje použitie aj inej podberákovej rúčky. Opaskový klip osadený na rúčke uľahčuje transport k vode. Transportný rozmer 70cm.

Dôvody ku kúpe teleskopického podberáka 4Street Arm Out
- Teleskopický podberák s dĺžkou až 4,1m
- Rýchle rozloženie
- Pogumovaná hlavica
- Opaskový klip
- Transportný rozmer 70cm

Parametre:
- Max dĺžka: 410cm
- Transportný rozmer:70cm
- Dĺžka ramien: 50cm
- Hĺbla hlavice: 50cm
- Veľkosť očiek: 10x6mm

Prívlačový špecialista Quantum
Najjemnejšie náčinie na najtvrdších protivníkov pre prívlač a chytanie pstruhov. Špecialista Quantum je plne oddaný precvičovaniu jeho rybárskej vášne s konkrétnym druhom nástrah a náčinia ktorý je následne dotiahnutý do dokonalosti. Neuspokojí sa len s priemernými vecami, vždy chce maximum a to najlepšie pre svojich zákazníkov.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Teleskopický podberák 4Street Arm Out 4,1m

Diskusia:

 

Navrch stránky