SuperFeed- Diffusion Mini Boilies -plávajúce 12mm / 35g

  • SuperFeed- Diffusion Mini Boilies -plávajúce 12mm / 35g
  • vhodné do burín a bahna
  • na preteky rybárov na jazerách
  • úcinné v každom pocasí a v kazdej teplote vody
Výrobca:
Tandem Baits

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
199 24550 - Red Krill Vypredané
7,99€

SuperFeed- Diffusion Mini Boilies -plávajúce 12mm / 35g

Absolútne najmodernejšie riešenie prezentácie nástrahy. Okamžitý Diffusion - Double efekt, uvoľňuje sa intenzívne fluorescenčná farba aj s arómou, ktoré vábia rybu z veľkej diaľky. Ryby vidia mrak akoby zvírenej vody a cítia silnú arómu.


SuperFeed- Diffusion Mini Boilies -plávajúce 12mm / 35g


SuperFeed Diffusion je špeciálne vyvinutá návnada s vysokým obsahom príchutí, extraktov a výraznou chuťou. Dôležité však je, že okrem týchto atraktívnych zmesí pre ryby obsahuje aj dobre viditeľné farbivo, ktoré sa po namočení do vody postupne uvoľňuje, vytvára tak veľmi silný fluorescenčný mrak a láka nám ryby aj s veľkej diaľky na naše lovné miesto a to po dobu až 20 hodín! Túto návnadu môžeme opakovane nahadzovať a stále si zachováva svoj efekt vypúšťania fluorescenčného mraku.
Plávajúca návnada ktorá nám úplne eliminuje hmotnosť háku a vo vode sa chová úplne prirodzené a nepoznateľne. Žiadna ryba takejto návnade neodolá. Takúto návnadu je nutné použiť v rybárskych revíroch s vysokým tlakom zo strany rybolovu.
Perfektné pre jazerá a vodné nádrže ktoré sú pokryté bujnou vegetáciou s hrubou vrstvou blata, uvoľňujúci sa mrak priláka rybu aj do obzvlášť neprístupnej vody. Vo vodných plochách s kamenistým dnom, vieme rybu prilákať z neuveriteľne veľkej diaľky.

Neoceniteľný dvojitý vrchnák!
Rybári ocenia fantastický spôsob balenia boilies s dvojitým zatváracím vrchnákom. Po uzavretí uzáveru sa neuvoľňujú a nestrácajú svoje príchute a arómu aj niekoľko rokov.
Pri vode na rybačke však môžete pohodlne využívať len vnútorný vrchnák, ktorý nám stále zabezpečuje, že boilies nám nenavlhnú alebo nezmoknú v daždivom počasí stále ostávajú bezpečne uzavreté no my nemusíme pri vyťahovaní stále odskrutkovávať a dávať nazad vrchný uzáver, jednoducho na rybačke používame len pohotovostný vnútorný uzáver a naše boilies tak mame stále a hneď k dispozícii vtedy kedy potrebujeme.

Dôvody ku kúpe SuperFeed- Diffusion Mini Boilies
- Plávajúce
- Priemer 12mm
- Uvoľňuje fluorescenčný mrak
- Aktívna nástraha až 20 hodín
- Dvojitý vrchnák

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.


Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu SuperFeed- Diffusion Mini Boilies -plávajúce 12mm / 35g

Prílohy k produktu SuperFeed- Diffusion Mini Boilies -plávajúce 12mm / 35g

Diskusia:

 

Navrch stránky