SPORTS plandavka 6cm / 28g s twister chvostom, 1ks

Novinka
Vaša cena s DPH:
1,99 €
Cena bez DPH:
1,66 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
1 44004
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

SPORTS plandavka 6cm / 28g s twister chvostom, 1ks

Šesť centimetrov dlhá plandavka kriklavej farby ozdobená gumovým twister chvostíkom a štetinkami. Celková dĺžka tejto nástrahy je až 15cm!

SPORTS plandavka 6cm / 28g s twister chvostom, 1ks


Plandavka po pripočítaní twistrového chvostíka dosahuje dĺžku až 15cm a pri pracovaní vo vode sa predĺži ešte o ďalšie centimetre. Takáto nástra láka hlavne väčšie ryby ako napríklad šťuku, zubáča alebo sumca. Svojou kriklavou farbou hlási prítomnosť všetkým dravcom v okolí. Gramáž 28g Vám umožní ďaleké hody bez väčšej námahy. O dokonalé zaseknutie sa postará ostrý trojhák s protihrotmi ukrytý medzi štetinkami nástrahy. Plandavka je osadená veľkým krúžkom pre pohodlné pripnutie na karabinku. Takáto veľká nástraha sa môže rovnať efektivitou veľkým gumovým nástrahám, no s podstatne nižšou cenou.

Dôvody ku kúpe SPORTS plandavky 6cm / 28g s twister chvostom, 1ks
- Celková dĺžka až 15cm
- 28 gramov
- Lov dravcov
- Dráždivá kriklavá farba
- Ostrý trojhák s protihrotmi
- Výborný pomer cena/výkon

SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu SPORTS plandavka 6cm / 28g s twister chvostom, 1ks

Prílohy k produktu SPORTS plandavka 6cm / 28g s twister chvostom, 1ks

Diskusia:

 

Navrch stránky