SPORTS držiak prútu 76/100cm

  • SPORTS držiak prútu 76/100cm
Novinka
Vaša cena s DPH:
19,46 €
Cena bez DPH:
16,22 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
2765 RH10072
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

SPORTS držiak prútu 76/100cm

SPORTS držiak prútu - rásoška, univerzálne použitie pri love na feeder, plávanú, lov na kapra, lov na ťažko. Ostré koncovky pre zapichnutie aj v tvrdom teréne.

SPORTS držiak prútu 76/100cm

Celokovová Rasoška sklopná, rokmi overený typ. Tento stojan na rybársky prút je vynikajúci na lov na feeder, lov na kapra, lov na ťažko. Možné využitie aj pri love na plavák, alebo pri love dravcov na plavák, alebo na lov rýb na dne. Nášlapná časť na spodu je vynikajúci pomocník pri zapichovaní rasošky a zároveň zabraňuje pretáčaniu sa pri ťahu ryby do strán. Dva hroty na zapichovanie majú pružnú ochranu pred poškodením iných častí výstroja počas transportu. Zapichovacie časti sú z tenšieho, ale plného kovu pre jednoduchšie zapichovanie aj do tvrdých povrchov. Horná teleskopická časť je štvorcového profilu, čo už na prvý pohľad hovorí o extra veľkej odolnosti a tým aj predĺženej životnosti tejto sklopnej rasošky. Vysúvanie je vďaka tomu jednoduché a bez rizika poškodenia rasošky. Horný koniec rasošky je ukončený takzvanou kolískou, ktorá umožňuje nastavenie sklonu prútu cca od 15 až do 90°. V dvoch miestach dotyku kolísky s prútom je pružná ochrana prosti poškodenu prútu. 

Dôvody ku kúpe SPORTS držiak prútu 76/100cm:

Dĺžka v pohotovostnom stave 76cm až 100cm
Dĺžka v transportnom stave 76cm
Šírka hornej najširšej časti v transportnom stave 22cm
Dĺžka časti na uloženie prútu 22cm
Hrúbka zapichovacích častí 7mm
Hrúbka teleskopická časť štvorcového profilu 10mm
Hmotnosť 614 g

SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu SPORTS držiak prútu 76/100cm

Diskusia:

 

Navrch stránky