SPORTEX modulárny batoh s opaskom + 5ks krabičiek

Výrobca:
SPORTEX

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
187 321004 - Rozmer: 43 x 26 x 14cm sklad 3 ks
139,96€
187 321002 - Rozmer: 48 x 35 x 18cm sklad 1 ks
159,95€

SPORTEX modulárny batoh s opaskom + 5ks krabičiek

Vode odolný prívlačový batoh SPORTEX špeciálne prispôsobený potrebám moderného rybára. Po osadení ramenným popruhom sa v okamžiku zmení na prepravnú tašku pre voľnočasové aktivity.

SPORTEX modulárny batoh s opaskom + 5ks krabičiek

Prívlačový batoh SPORTEX je špeciálne prispôsobený potrebám moderných rybárov. Špeciálne klipy umožňujú osadenie malých taštičiek alebo nepremokavého obalu na telefón umožňujú rybárovi rýchle a ľahké prispôsobenie sa konkrétnej situácii pri vode. Napríklad vrecko na mobilný telefón spoľahlivo ochráni váš telefón pred dažďom a umožní vám ho ovládať bez vytiahnutia. Taška je vyrobená z vysoko odolného materiálu TPU a je veľmi odolná proti opotrebovaniu, zauzleniu a roztrhnutiu. Materiál je tiež vode odolný a odolný voči poveternostným vplyvom. K batohu je dodávaný ramenný popruh a opasok na karabínach, čo umožňuje rýchle pripojenie alebo odpojenie. V okamihu je možné z batohu vytvoriť prepravnú tašku pre voľnočasové aktivity. Zaujal vás SPORTEX modulárny batoh? Pozrite si tiež verziu bez opasku a taštičiek SPORTEX modulárny batoh vodeodolný TPU materiál.

Dôvody ku kúpe SPORTEX modulárny batoh s opaskom + 5ks krabičiek:

  • Vode odolný
  • Odolný TPU materiál
  • 5 extra taštičiek osadené klipom
  • Opasok na karabínach
  • Ramenný popruh na karabínach
  • Pevné plastové klipy

Synonymum TOP kvality, to je SPORTEX!

Rybárske prúty s unikátnou technológiou a vynikajúcou kvalitou sú na trhu už viac ako 60 rokov. Značka ktorá ponúka 10 ročnú záruku a naozaj nepozná žiadne limity. Najlepšie dostupné materiály ako Kevlar, Boron alebo Zylon použité vo výrobe, nájdete taktiež aj v leteckom priemysle a vo formule jedna. Žiadny iný prút neponúka takúto kombináciu sily, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prút na celý život a dedičstvo vášho syna aj vnuka...

 

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu SPORTEX modulárny batoh s opaskom + 5ks krabičiek

Prílohy k produktu SPORTEX modulárny batoh s opaskom + 5ks krabičiek

Katalog 2024: na stiahnutie - dĺžky hodov - QR kod
SPORTEX_Sk_2024.pdf

Diskusia:

 

Navrch stránky