Spací vak Phantom Big One

Akcia
Vaša cena s DPH:
215,16 €
Cena bez DPH:
179,30 €
Výrobca:
Tandem Baits
Obj. čislo:
199 00911
Dostupnosť:
sklad 2 ks
-+

Spací vak Phantom Big One

MEGA SPACÁK! Neuveriteľných 235cm x 116cm. Profesionálny spací vak z dutých vlákien aj do tých najväčších tepelných extrémov. Lov kapra, sumca, zimný a nočný rybolov s takým to spacákom nie je problém!

Video - Výprava za veľkými kaprami - TandemBaits
Video - Lov kapra v studenej jarnej vode
Video - LOV KAPRA - návnady a nástrahy na kapra
Video - Lov kapra - kaprárska výbava - úlovky rýb
Video kaprarske montaze 2 - výroba - voľba háčiky
Video - LOV KAPRA kaprové montáže - výroba
Video - Základná práca so sonarom pri love kapra
Video - Lov kapra na vzdialenosť viac ako 100 metrov v silnom prúde - trhačka
Video - CarpShow TandemBaits
video - Novinky 2015 prúty a vlasce
Video Novinky 2015
bivaky lehátka2
Video novinky 2015 bivaky lehátka

Rybársky spací vak - spacák Big One XXXXL
Ste kus chlapa? V klasickom spacom vakusa necítite uvolnene a pohodlne? Váš problém so spacím vakom bol práve vyriešený! P/redstavujeme Vám obrý spací rybársky vak Phantom Big One - profesionálny, dostupný spací vak pre lov kaprov. Spací vak Big One je použiteľný po celý rok a poskytuje maximálny komfort a teplo.
Ak ste kaprár a zaoberátze sa lovom kapra aj v zime pri nízkych teplotách spací rybársky vak Phantom Big One Vám poskytne dostatočnú ochran aj pri love kapra v tomto ročnom období. Tento kaprársky spacák je špeciálne navrhnutý pre nové kaprárske lehátko Phantom. Kaprársky spacák má vnútornú clonutrvalého tepla a úplne nové riešenie v spodnej časti je pokrývka na posteľ, ktorá môže byť v prípade potreby rozšírená a tak tiež chráni proti chladu, vlhkosti alebo dažďu. Protišmykový systém kaprárskeho spacieho vaku je tvorený dvomi obrubami s popruhmi, ktoré sú pripevnené páskami s kovovým úchytom (heavy duty) a ďalším prídavným pásom , ktorý drží spacák na posteli. Veľký kaprársky spacák Big One má silný zips (heavy duty) a pásku, ktorá zabraňuje prepadnutiu. Tepelný pás pozdĺž zipsu na pacáku zabraňuje vniknutiu chladu do rybárskeho spacieho vaku.
- kaprársky spací Vak je možné prať v práčke pri nízkych teplotách.
- prídavná pokrývka na posteľ
- profesionálny kompresný obal vyrobený z nylonu 600D
- vonkajšie vlákna spacáku: DWR s povrchom polyesterlaminát a s povrchovou úpravoutypu Peach skin - výborný pocit mäkosti
- vnútorný materiál spacieho vaku: polyester Taffeta 190T, prešívaná podšívka je kombináciou vlákien (50% duté vlákno a 50% silikonizovaný polyester), hmotnosť, 100g/m2
- náplň kaprárskeho spacáku: 50% silikonizovaný polyester (jedno vlákno), je potiahnutý silikónovým vláknom, ktoré má niekoľko kanálov, ktoré hromadia vzduch, čo zaručuje vysokú tepelnú izoláciu pacáku, pružnosť a vynikajúcu ochranu proti vlhkosti plus 50% dutého vlákna, hmotnosť 500g/m2.

Obruby kaprárskeho spacieho vaku sú vyrobené zo silného nylonu 420D Oxford, potiahnutého PU
Váha spacáku: 6,5 kg
Rozmery: dĺžka 235 cm / šírka 116 cm

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Spací vak Phantom Big One

Prílohy k produktu Spací vak Phantom Big One

Diskusia:

 

Navrch stránky