Šnúra Stealth Silk Stripper 25 lb / 10 m

Akcia
Výrobca:
Tandem Baits

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
199 30289 - weed sklad 1 ks
13,20€
199 30290 - silt sklad 1 ks
13,20€
199 30291 - gravel na sklade > 5 ks
13,20€

Šnúra Stealth Silk Stripper 25 lb / 10 m

Stealth Silk Stripper je vynikajúce maskovanie a perfektne vyváženie v vztlaku . Pomaly sa potápavá šnúra s mäkkým jadrom , obklopená antireflexnou vrstvou s extrémne vysokou odolnosťou proti oderu . 

Video - Výprava za veľkými kaprami - TandemBaits
Video - Lov kapra v studenej jarnej vode
Video - LOV KAPRA - návnady a nástrahy na kapra
Video - Lov kapra - kaprárska výbava - úlovky rýb
Video kaprarske montaze 2 - výroba - voľba háčiky
Video - LOV KAPRA kaprové montáže - výroba
Video - Základná práca so sonarom pri love kapra
Video - Lov kapra na vzdialenosť viac ako 100 metrov v silnom prúde - trhačka
Video - CarpShow TandemBaits
video - Novinky 2015 prúty a vlasce
Video Novinky 2015
bivaky lehátka2
Video novinky 2015 bivaky lehátka
Video - novinky 2015 nástrahy2

Stealth Silk Stripper je vynikajúce maskovanie a perfektne vyváženie v vztlaku . Pomaly sa potápavá šnúra s mäkkým jadrom , obklopená antireflexnou vrstvou s extrémne vysokou odolnosťou proti oderu . Poskytuje mimoriadne prirodzené prezentovanie návnady. Všetko pre jeden účel: prekabátiť aj tie najkonzervatívnejšie jedince z kaprového sveta.

Stealth Silk Stripper je hybridná šnúra novej generácie . Postavená z vonkajších polymérových povlakov, ktoré sú jedinečné vďaka pokročilému technologickému procesu . Vytvára vrstvu neuveriteľne odolnú oderu, s anti - reflexnou vrstvou , ktorá obklopuje úplne mäkké ako hodváb, vlákna PES, pretkané špeciálnou technikou trvanlivých PTFE vlákien. Ochabnuté a mäkké jadro je skryté v silnej nárazníkovej zóne s malým priemerom a vysokou pevnosťou.
Pevné krytie sa neporuší ani v uzloch , zabraňuje zamotaniu, umožní Vám vytvoriť pevné nadväzce. Odstránenie povrchovej vrstvy a obnaženie super mäkkého jadra otvára nekonečné možnosti pre výstavbu moderných kaprových súpravy kombi a multi . Ideálne do súpravy s plávajúcou návnadou, presne vyváženou .Vyrobené v technológii " stealth " potláča odrazy . Stealth Silk Stripper je prakticky neviditeľný pre kapre.

Stealth Silk Stripper Gravel - špeciálne navrhnutý tak , mramorovú väzba zaistenie plnéj kamufláže . Dokonale sa mieša s štrkovým - piesočným dnom.

Stealth Silk Stripper Mule - špeciálne navrhnutý tak , mramorovú väzba zaistenie plnéj kamufláže . Dokonale splýva do tmavo bahnitej vody a dna .

Gravity Silk Scrub - špeciálne navrhnutý, mramorovaná väzba, zaistenie plnej kamufláže . Dokonale sa stráca medzi trávami a krovinami .

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Šnúra Stealth Silk Stripper 25 lb / 10 m

Prílohy k produktu Šnúra Stealth Silk Stripper 25 lb / 10 m

Diskusia:

 

Navrch stránky