Rybárska taška TB Carryall

  • Rybárska taška TB Carryall
  • Rybárska taška TB Carryall
    Rybárska taška TB Carryall
Akcia
Výrobca:
Tandem Baits

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
199 01240 - Veľkosť L - 48x34x30cm Klikni TU
32,76 €
30,85€
199 01239 - Veľkosť M - 42x24x30cm Klikni TU
30,36 €
28,56€
199 01241 - Veľkosť XL - 54x34x36cm Klikni TU
44,88 €
42,34€

Rybárska taška TB Carryall

Prepravná taška pre všetky rybárske doplnky, príslušenstva a návnad. Priestranné hlavné vnútro a steny sú zosilnené a spodná časť je z tvrdej gumy . Perfektné prevedenie dopĺňajú vystužené pásy, obojstranný zips a protišmykový ramenný popruh.


Rybárska taška TB Carryall

Malá taška na doplnky a iné príslušenstvo ideálna pre rýchle vychádzky k vode. Okrem hlavnej komory má tri vonkajšie vrecká s dvojcestnými zipsami. Spodná časť je osadená gumovými koncovkami. Použitý materiál a silné zipsy zaisťujú vysokú kvalitu a spolahlivosť. O pohodlie pri preprave sa stará široký ramenný popruh a mäkká rukoväť. Horná chlopňa sa otvára rúčkou na dvoch zipsoch čo zaručuje rýchly prístup k obsahu tašky. Ideálna taška pre lov kaprov alebo pre lov na feeder.

Dôvody kukúpe rybárska taška TB Carryall:

  • Stredne veľká rybárska taška
  • Univerzálne využite lov kaprov/feeder/plávaná
  • Silné a odolné zipsy
  • Široký ramenný popruh
  • Dobrá cena

TANDEM BAITS

Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

 

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Rybárska taška TB Carryall

Prílohy k produktu Rybárska taška TB Carryall

Diskusia:

 

Navrch stránky