Ušetri až 100€

Rybárska mikina so zipsom SPORTS

Výrobca:
Thermowel

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
1697 001457 - Veľkosť: XL sklad 2 ks
78,77€
1697 001458 - Veľkosť: XXL sklad 1 ks
78,77€
1697 001456 - Veľkosť: L Vypredané
78,77€

Rybárska mikina so zipsom SPORTS

Fleece mikina je vhodná pre rybárov, poľovníkov alebo pre bežné nosenie. Mikina disponuje s dvomi bočnými a jedným náprsným vreckom. Dostupné veľkosti (M,L,XL,XXL).

Rybárska mikina so zipsom SPORTS


Rybárska mikina so zipsom SPORTS je vyrobená zo 100% polyesteru. Veľmi dobre drží teplo a je príjemná na dotyk. Zvýšený golier chráni krk pred chladom a vetrom. Mikina je kombinovaná s imitáciou hnedého semišu na ramenách, lakťoch a bočných vreckách s vysokou oteru odolnosťou. Fleesový materiál je s funkciou anti peeling, čo znamená že sa nežmolí a nestráca vlákna. Vačky sú osadené kvalitným a odolným zipsom, ktorý sa jednoducho otvára smerom dolu. Rybárska mikina so zipsom SPORTS je mierne vode odolná, takže pri jemnom mrholení alebo snežení ostanete v teple a suchu. Dostupné veľkosti (M,L,XL,XXL).

Dôvody ku kúpe rybárskej mikiny so zipsom SPORTS:

  • Teplá a príjemná na nosenie
  • Profesionálny strih
  • 100% polyester (hmotnosť 300g)
  • Ochrana krku
  • Nežmolí sa
  • Pekný dizajn

SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Rybárska mikina so zipsom SPORTS

Prílohy k produktu Rybárska mikina so zipsom SPORTS

Diskusia:

 

Navrch stránky