powerdolphin

Rybárska lampa Dedra na prepich. kartuš

Predaj skončil
Výrobca:
MEVA
Obj. čislo:
1421 KP03010
Dostupnosť:
predaj skončil

Rybárska lampa Dedra na prepich. kartuš

Prenosná lampa s elegantným moderným dizajnom a držadlom na pohodlné premiestňovanie. Zdroj sú jednorazové kartuše KP02001 a spotreba len 47g/hod. Rozmer 110x110x270mm

Svietidlo DEDRA


Ideálne svietidlo do každého záhradného domčeka alebo terasy, no ocenia ho hlavne rybári a kempisti pri svojich posedeniach v prírode vo večerných hodinách. Svietidlo má elektrické zapaľovanie čo umožňuje rozsvietiť svietidlo pomocou jediného stlačenia červeného tlačidla pri otvorenom ventile horáka(pri el. piezo zapalovaní). Jednoduchým pootáčaním ventilu si regulujeme svietivosť akú potrebujeme. Preto je to vhodné svietidlo pre rybára na osvetlenie si svojho lovného miesta. Na svietidle sa nachádza pevné držadlo, ktoré však môže poslúžiť aj ako držiak na zavesenie svietidla. Svietidlo je určené na používanie vo vonkajšom prostredí, ale môžeme ho použiť aj v dobre vetranom záhradnom domčeku.
Vaše výlety k vode sa tak stanú ešte zábavnejšie a môžete zostať na rybačke do neskorých večerných hodín a pohodlne si osvietiť všetko čo potrebujete.

Parametre:
Výkon (kW) - 0,65
Váha (kg) - 0,56
Spotreba (g/hod) - 47
Rozmery (š x h x v) - 270x105x105
Zdroj: jednorazové kartuše (1421 KP02001) nie sú súčasťou balenia

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Čelovky

Stoly

Kempingové

Kávovar

34,86 € s DPH

Ostatné

Teplomet Ardent

30,48 € s DPH

Fotogaléria k produktu Rybárska lampa Dedra na prepich. kartuš

Prílohy k produktu Rybárska lampa Dedra na prepich. kartuš

Diskusia:

 

Navrch stránky