powerdolphin

Radical Set Vampire Garlic boilies + Neon PopUp + DIP

Výrobca:
SPORTS

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
1 A0671 - Boilies 16mm / 1kg 29.09.2020
33,90 €
23,96€
1 A0669 - Boilies 24mm / 0,8kg Vypredané
33,60 €
23,60€
1 A0670 - Boilies 20mm / 1kg Vypredané
33,90 €
23,96€

Radical Set Vampire Garlic boilies + Neon PopUp + DIP

Špeciálna akcia v ktorej k 1kg bolilies ziskate plávajúce 75g neónové Pop Up s veľkosťou 16 až 20mm a naviac v jednej cene aj 150ml DIP pre zvýraznenie príchute. Jedna séria Vampire Garlic za extra zvýhodnenú cenu.

RADICAL Vampire Garlic BOILIES AKCIA


Balenie obsahuje:
1 balenie Boilies Radical Vampire Garlic
150ml Dip Radical Vampire Garlic
75g Neon Pop Up Radical Vampire Gar

Boilies Radical Vampire Garlic
Príchuť cesnaku určite každý rybár veľmi dobre pozná a preto vie, že je obzvlášť účinný najmä v chladnej vode. Preto prinášame túto novú radu boilies s príchuťou cesnaku v kombinácii s čerstvou mätou. Naši testeri dosiahli priam ohromujúce výsledky s použitím týchto boilies! Tieto boilies sú vyrobené zo zmesí s vysokým obsahom proteínových múčok a živín, vďaka čomu sú veľmi účinné pri krátkych aj dlhodobých výpravách.

Dip Radical Vampire Garlic
Dip v jedinečnej čistej aróme s príchuťou Vampire Garlic na zvýšenie efektivity nástrah. Dip je aromatická, hustá s konzistenciou sirupu. zvyšuje atraktívnosť nástrahy ako sú boilies, pelety alebo Pop Up a je neodmysliteľná výbava správneho kaprára. Dip sa postupne uvoľňuje a tvorí pachovú stopu. Dip je nenahraditeľný pri love medzi rastlinami, na zarastených vodách, a prechytaných rybárskych revíroch.
Dip môžeme použiť na všetky typy rybárskych nástrah ako sú boilies, pelety, partikel alebo krmivo. Tento silný stimulátor s optimálnou dávkou prírodných atraktorov zvýši účinnosť každej nástrahy i návnady a udrží ryby ako kapor, amur na kŕmnom mieste dlhšiu dobu.
Dip je tajná zbraň každého rybára na lov všetkých kaprovitých rýb.

Neon Pop Up Radical Vampire Gar
Mix reflexných - FLUO plavačiek (POP UP) v jedinečnej čistej aróme s príchuťou Vampire Garlic. Tieto boilies sú vyrobené zo zmesí s vysokým obsahom proteínových múčok a živín sú mechanicky odolné s technológiou s ktorou dokážu plávať veľmi dlhú dobu. Pop-Up boilies ponúka rôzne formy prezentácie – klasický alebo kúsok Pop-Up s ťažkým boilies, takáto kombinácia spôsobí, že boilies bude síce ležať na dne, ale bude lepšie pôsobiť na každý pohyb vo vode.
V kamenistých a zarastených loviskách alebo na riekach je dobrým spôsobom poliať boilies Dipom - dodá nástrahám extra silu.
Pop Up bolies patrí medzi najčastejšie používaným nástrahám pri love kapra, amura a iných kaprovitých rýb. Lov kapra na boilies a Pop Up predstavuje revolúciu v kaprarine.
Upozornenie: Niekoľkodenné dipovanie môže spôsobiť zhoršenie plávajúcich vlastností boilies.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Prílohy k produktu Radical Set Vampire Garlic boilies + Neon PopUp + DIP

Diskusia:

 

Navrch stránky