Čižmy Lemigo

Qantica Tacti-X Sprej 50ml sumec mieň zubáč

Novinka
Vaša cena s DPH:
6,30 €
Cena bez DPH:
5,25 €
Výrobca:
Qantica
Obj. čislo:
1285 786
Dostupnosť:
sklad 3 ks
-+

Qantica Tacti-X Sprej 50ml sumec mieň zubáč

Spray na zvýšenie atraktívnosti nástrahy na lov dravcov ako: lov sumca, lov mieňa alebo lov zubáča použiteľný na všetky umelé nástrahy alebo mŕtvu rybku.

Qantica Tacti-X Sprej 50ml sumec mieň zubáč

Qantica Tacti-X Sprej 50ml posilňovač v spreji, jeho použitie v krátkom čase zväčšuje intenzitu záberu. Veľmi ľahké použitie bezprostredne pred nahodením sa nástraha nastrieka. Vo vode sa ihneď uvoľňuje vôňa. Nenahraditeľný pomocník pri love dravých rýb ako sú zubáč, ostriež a šťuka. Možnosť použitia na umelé nástrahy ako sú vobler, twister, kopyto atd. Veľmi dobre funguje aj na mŕtve rybky, kedy zanecháva olejovú stopu v okolí a dráždi dravca k záberu. Jednoduchá aplikácia pomocou rozprašovača.

Dôvody ku kúpe Qantica Tacti-X Sprej 50ml sumec mieň zubáč:

  •  Lov dravcov
  •  Zvyšuje intenzitu záberov
  •  Rozprašovač
  •  Jednoduchá aplikácia
  •  Použitie pre: voblery, gumené nástrahy, mŕtve rybky

QANTICA

Tradícia značky Qantica začala už v roku 1996 s ročnou produkciou viac ako 100 ton. Neustále zlepšovanie a riešenie požiadaviek koncových rybárov nám pomohlo vyrábať vysoko-kvalitné a účinné nástrahy na lov kapitálnych rýb. U výrobkov QANTICA ide v prvom rade o kvalitu a zaplatíte len za reálnu cenu produktu. Každý výrobok je dlhodobo testovaný a poznatky sú implementované do ich zlepšovania. Preto veríme, že si z našich viac ako 500 produktov nájdete ten Váš obľúbený a dokážete pochytať čo najviac rýb.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Qantica Tacti-X Sprej 50ml sumec mieň zubáč

Prílohy k produktu Qantica Tacti-X Sprej 50ml sumec mieň zubáč

Diskusia:

 

Navrch stránky