Qantica Tacti-X Sprej 50ml Butyric kyselina maslová

Novinka
Vaša cena s DPH:
6,40 €
Cena bez DPH:
5,33 €
Výrobca:
Qantica
Obj. čislo:
1285 784
Dostupnosť:
na sklade > 5 ks
-+

Qantica Tacti-X Sprej 50ml Butyric kyselina maslová

Posilovač háčikových nástrah v spreji. Zvyšuje počet záberov v krátkom čase. Aplikuje sa tesne pred použitím nástrahy. Vďaka rýchlo rozpustnému zloženiu sa aróma bleskovo rozšíri vo vode. Nenahraditeľný pri love veľkých kaprov, lieňov, pleskáčov, mrien...

Qantica Tacti-X Sprej 50ml Butyric kyselina maslová

Qantica Tacti-X Sprej 50ml Butyric kyselina maslová je extra silný aromatický sprej s chuťovým stimulátorom ideálny pre zvýraznenie háčikovej nástrahy, boilies, peliet, krmiva alebo priamo na krmítko. Aplikuje sa tesne pred použitím nástrahy. Vďaka rýchlo rozpustnému zloženiu sa aróma bleskovo rozšíri vo vode. Výrazná aróma zvyšuje počet záberov a robí háčikovú nástrahu neodolateľnou pre bielu rybu ale aj pre veľkých kaprov, lieňov alebo mieňov. Vďaka spreju je aplikácia veľmi jednoduchá a rýchla.

Dôvody ku kúpe Qantica Tacti-X Sprej 50ml Butyric kyselina maslová:

  • Univerzálne použitie
  • Zvýraznenie háčikovej nástrahy
  • Výborný vábivý efekt
  • Sprej - rýchla aplikácia

QANTICA

Tradícia značky Qantica začala už v roku 1996 s ročnou produkciou viac ako 100 ton. Neustále zlepšovanie a riešenie požiadaviek koncových rybárov nám pomohlo vyrábať vysoko-kvalitné a účinné nástrahy na lov kapitálnych rýb. U výrobkov QANTICA ide v prvom rade o kvalitu a zaplatíte len za reálnu cenu produktu. Každý výrobok je dlhodobo testovaný a poznatky sú implementované do ich zlepšovania. Preto veríme, že si z našich viac ako 500 produktov nájdete ten Váš obľúbený a dokážete pochytať čo najviac rýb.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Qantica Tacti-X Sprej 50ml Butyric kyselina maslová

Prílohy k produktu Qantica Tacti-X Sprej 50ml Butyric kyselina maslová

Diskusia:

 

Navrch stránky