Prívlačový zubáčový set 1 + 11 (prút 1,8m + 5ks relax+jigy+nav)

Vaša cena s DPH:
42,60 €
Cena bez DPH:
35,50 €
Výrobca:
SPORTS
Obj. čislo:
1 A0989
Dostupnosť:
nedostupné

Prívlačový zubáčový set 1 + 11 (prút 1,8m + 5ks relax+jigy+nav)

Atraktívny prívlačový set s RELAX nástrahami - 5ks, jigmi - 5ks, navijakom s kovovou cievkou, zubáčovým silonom a prútom (2diel, 180cm)

SPORTS Spinning set 1 + 11 (prút 1,8m + 5ks relax + 5ks jigy + navijak so silonom)

Správny čas na dravce! V akciovej ponuke len T E R A Z dostanete 5ks nástrah RELAX + 5ks jigov a dvojdielny prút s navijákom a silonom na prívlač!

Balenie obsahuje:

 • 1ks - Prívlačový prút Catch 1,8m / 3-25g
 • 1ks - navijak s kovovou cievkou veľkosť 30 + silon 0,24mm/450m
 • 5ks - nástrahy RELAX
 • 5ks Jig

Dvojdielny prút Catch Spin:

Univerzálny dvojdielny prút so širokým rozsahom záťaže 3-25g. Je vhodný na menšie aj väčšie voblery z balenia tejto akcie. Je to výborný prút do každej rybárskej výbavy.

Dvojdielny prút Catch Spin - parametre:

 • Dĺžka prútu 180cm
 • Vrhacia záťaž 3 - 25g
 • Transportná dĺžka 95cm
 • počet očiek: 7
 • blank "TORAY" NANOALLOY Technology
 

Rybársky navijak Catch s kovovou cievkou

Parametre navijaku:

 • pomer 5,2:1
 • kapacita: 0,18mm/240m; 0,20mm/200m; 0,34mm/100m
 • cievka: kovová
 • sklopná kľučkou (čo je dôležité pri preprave, zaberá minimálny priestor pri transporte rybárskej výstroje)
 • zdarma zubáčový silon 0,24mm/450m

Vysoko kvalitný rybársky navijak, ktorý bol starostlivo navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznorodým potrebám rybárov. S prevodovým pomerom 5,2:1 ponúka tento prívlačový navijak vynikajúcu rovnováhu medzi rýchlosťou a silou pri navíjaní vlasca. Tento navijak je vybavený kovovou cievkou a robustným plastovým telom, ktoré zaisťujú odolnosť a vynikajúci výkon.

Navijak je vybavený prednou brzdou, ktorý sa dá presne nastaviť. Táto funkcia je dôležitá pri rybolove, pretože vám dáva možnosť nastaviť odpor podľa veľkosti a sily ryby, čo vám pomáha efektívne kontrolovať boj.

Pozoruhodnou vlastnosťou tohto navijaka je rukoväť „one-Touch. Táto rukoväť je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko zložiť, čo vám umožní rýchlo a jednoducho uložiť navijak. Ľahká kovová kľučka pripevnený k rukoväti nielen pridáva na funkčnosti, ale aj na vizuálnom vzhľade navijaku.

S guličkovými ložiskami z nehrdzavejúcej ocele ponúka Catch 3000 plynulý výkon a spoľahlivú prevádzku. Prevodový pomer 5,2:1 poskytuje stabilný návin vlasca, vďaka čomu je navijak vhodný pre rôzne štýly rybolovu a podmienky. Extra hrubý úchyt zvyšuje odolnosť a robustnosť navijaka.

Vďaka svojej všestrannosti a robustnej konštrukcii je Catch 3000 vhodný pre rôzne štýly rybolovu, vrátane lovu šťúk, kaprov, feeder a morských ostriežov.

Stručne povedané rybársky navijak Catch 3000 ponúka vynikajúcu kombináciu funkcií a výkonu pre rybárov, ktorí hľadajú spoľahlivý, všestranný a cenovo dostupný rybársky navijak.

Nástrahy RELAX

Priekopník medzi umelými nástrahami pre lov všetkých dravých rýb, od najmenších ostriežov až po najväčších predátorov akým je sumec, pokrýva všetky typy nástrah. Neuveriteľné množstvo tvarov a farebná škála umožní každému rybárovi si nájsť tú najúčinnejšiu nástrahu.

Jigové hlavičky

Háčik s hlavou bez obsahu olova určený na prívlač. Vhodný na napichnutie gumovej nástrahy. Balenie obsahuje 5ks

SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Prívlačový zubáčový set 1 + 11 (prút 1,8m + 5ks relax+jigy+nav)

Prílohy k produktu Prívlačový zubáčový set 1 + 11 (prút 1,8m + 5ks relax+jigy+nav)

Diskusia:

 

Navrch stránky