Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m

Výrobca:
ZEBCO

Varianty tovaru:

Kód - Variant Skladom   Cena
s DPH
44 2385020 - Priemer: 0,23mm Nosnosť: 16,8kg Vypredané
49,96€

Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m

Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line je spletaná z 8 vlákien a vyrábaná priamo v Japonsku. Má jemný, skoro guľatý povrch ktorý veľmi dobre prelietava cez očká.

Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m

Označenie „Smoke“ je v rámci prívlačovej značky Quantum nositeľom nekompromisného a absolútne špičkového náradia! Hmatateľným dôkazom sú aj naše úspešné série prútov a navijakov. Po dlhej vývojovej a testovacej fáze k nim pribúda aj skutočne výnimočná pletená šnúra s High-End parametrami – „Smoke Braid Jigging Line“! Materiál spletený z 8 prameňou sa vyrába v Japonsku, je hodvábne jemný, kĺže cez očká ako „po masle“ a je absolútne bez rušivého trecieho šelestu! Všetky vymenované prednosti sa osvedčili zvýšenými úlovkami pri testoch po celom svete. Šnúra má skoro gulatý profil a nadpriemerne vysokú nosnosť. V najdôležitejších PE triedach – od 0,6 PE až po 2,0 PE – pokrýva pletená šnúra „Smoke Braid Jigging Line“ všetky mysliteľné prívlačové techniky lovu s gumovými nástrahami od mikrotechník až po tie nejťažšie. V optimálnej žltej farbe „Sight Yellow“ je dobre viditeľná za všetkých svetelných podmienok. V ponuke je  5 priemerov na cievkach so 150m návinom.

Dôvody ku kúpe prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m:

  • Spletená z 8 vlákien
  • Vyrobená v Japonsku
  • Hodvábne jemný povrch
  • Extrémne tichá
  • Vysoká nosnosť

                                
Prívlačový špecialista Quantum

Najjemnejšie náčinie na najtvrdších protivníkov pre prívlač a chytanie pstruhov. Špecialista Quantum je plne oddaný precvičovaniu jeho rybárskej vášne s konkrétnym druhom nástrah a náčinia ktorý je následne dotiahnutý do dokonalosti. Neuspokojí sa len s priemernými vecami, vždy chce maximum a to najlepšie pre svojich zákazníkov.

Opýtaj sa viac o tomto tovare

Fotogaléria k produktu Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m

Prílohy k produktu Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m

Diskusia:

 

Navrch stránky